Инфоурок Иностранные языки Другие методич. материалыSong. Live forever тақырыбында ашық сабақ 10 сынып

Song. Live forever тақырыбында ашық сабақ 10 сынып

Скачать материал

                                                                                                                                        69  жалпы орта мектебі

                                                                                                                                                    Ағылшын тілі                            пәні мұғалімі

 Оспанова Ақжарқынның 10 «А»

сыныбымен өтілген «Song. Live forever»

 тақырыбындағы қысқа мерзімді

 ашық сабағының жоспары

Сыныбы: 10  ___А__                                  Күні:   19.11.2014

Сабақтың тақырыбы:

Song “Live forever”

Мақсаты:

Адамдардың қалай ұзақ өмір сүруге болатыны туралы өлеңді тыңдау арқылы сөйлем құрастыруды үйрену,сұрақтарға жұппен бірлесе отырып, жауап беру

Күтілетін нәтиже

Адамдардың қалай ұзақ өмір сүруге болатыны туралы өлеңді тыңдау арқылы сөйлем құрастыра алады,сұрақтарға жұппен бірлесе отырып, жауап бере алады

Әдіс -тәсілдер

Топтық жұмыс, жұптық жұмыс, «Миға шабуыл», «Тілші» стратегиясы, «Блоб көпірі»кері байланыс, өзін- өзі бағалау, топтық бағалау

Модульдер

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, СТО, АКТ, Оқыту үшін және оқуды бағалау, Жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі (3 min)

Ынталандыру мақсатында бір-біріне  ұзақ өмір сүру үшін тілектер  айтқызу

Топқа бөлу

«Сенің ойыңша, бізге ұзақ өмір сүру үшін мына жазылған сөздердің қайсысы көбірек пайдалы?»

Ортаға шығып, бір-біріне  ұзақ өмір сүру үшін тілек сөздерін  айтады

Сұраққа жауап іздеу арқылы сөздерге байланысты топқа бөлінеді 1-ші топ “Happiness”         3-ші топ “Optimism”     

                2-ші топ “Friendship”       4-ші топ “Health”

Жаңа сөздер жазылған парақтар, интерактивті тақта

Таныстырылым

(3 min)

“Миға шабуыл” Тақырыпты ашу. Think of famous dead pop stars who lives forever.

Сабақ критерийлерімен танысу

 

Әр топтан бір спикер тұрып, сұраққа өз ойларын айтады. Оқушылар критерийлермен танысады

 

Суреттер, интерактивті тақта

Негізгі бөлім

Reading (4 min)

 

Listening (5 min)

Correcting the mistakes (5 min)

 Check answers (2 min)

Singing ( 4 min)

 

Matching (5 min)

Checking (2 min)

Discussion (7 min)

1.Did you know? box. Read and complete the box

Listening

Ex 9 a. We are going to listen to a song called Live forever. discuss with a partner ways in which it might be possible for a rock star to live forever.

2.Ex 9 b. listen to the song. 8 words are wrong. write the correct words

3.Check yourself

Sing a song together watching a karaoke

4. Ex 9c . read this interpretation of the song and match the points 1-6 with the lines from the song a-f

5.Ex 9 d. discuss the questions in groups “The interviewer” strategy. Ask each other if they agree or disagree with the interpretation given of the song

 

thinkman      agree or disagree?

.Did you know? box. Students read the short topic about the song “Live forever”  and complete the box. The speakers of each group will answer.

i-know

Listening

Listening

Ex 9 a. Students  discuss with a partner ways in which it might be possible for a rock star to live forever.

Ex 9 b. Speakers  listen to the song. 8 words are wrong. Students write the correct words 3-want to fly, 4-feel the pain, 8-want to die, 9-to breathe, 10-don`t believe, 15- all the things, 16-to cry, 17- same as me. Then speakers from each group give their answer

Students check yourself

Students sing a song together watching a karaoke

Ex 9c . Students read this interpretation of the song and match the points 1-6 with the lines from the song a-f. 1-d, 2-b, 3-a, 4-e,5-f, 6-c

Ex 9 d. Students discuss the questions in groups “The interviewer” strategy. Students ask each other if they agree or disagree with the interpretation given of the song. Then the interviewer announce the decision of the group. F. e. Dina agrees with the teenagers` opinion. Aziz disagrees with the interpretation etc.

 

Интерактивті тақта, үнтаспа , бейнеклип кароке, «English in Mind 3», “Teacher`s book”, “Teachers` Resource book”, Интернет дереккөздері: “Youtube” сайты, «Google chrome’, «Translator» сайты, АКТ-ұялы телефон

Қорытынды

Бағалау

 

(2 min)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рефлексия

 ( 3 min)

Өзін өзі бағалау, бірін бірі бағалау, топтық бағалау, топ көшбасшысының бағалауынан жиынтық бағаға көшу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Блоб көпірі» кері байланыс

Үйге тапсырма

 

 

 

Thank you for your participation. The lesson is over. Good-bye! See you soon!

Топ көшбасшысы топтағы оқушыларды бағалайды

Evaluation paper

Name \Tasks

Did you know?

Correct the words

Match the points

Discussion box

Things that help\doesn`t help

1.

+

 

 

 

 

2.

 

+

 

 

 

3.

 

 

+

 

 

4.

 

 

 

+

+

5.

 

 

 

 

 

 Оқушылар бүгінгі сабақты қай деңгейде түсінгенін және қай жерге жеткенін блоб көпіршесіне бояп, көрсетеді де, не үшін сол деңгейде тұрғанын ауызша айтады немесе  стикерге жазады.

 

To learn  the song ‘Live forever”

 

Бағалау парағы,

«Блоб көпірі» кері байланыс парағы

 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "Song. Live forever тақырыбында ашық сабақ 10 сынып"

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 2 месяца

Садовод

Получите профессию

Няня

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Скачать материал
