Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
Буконева Сымбат Болатбекқызы
Өскемен қаласы, 2021
Информатика
11- сынып
11.3В IT Startup (ай-ти стартап)
Сабақтың тақырыбы: 11.5.3.1 Startup (стартап)-ты іске қалай қосады?
Мақсаты:
Сабақтың мақсаттары:
Барлық студенттер: «Стартапты іске қосу қадамдарын модельдеу»
Көпшілік студенттер: «Startup – ты құру мен жүзеге асыру кезеңдерін сипаттау»
Кейбір студенттер: «Startup – тың негізгі ұғымдарын анықтау»
Бұл сабақта орындалатын оқу мақсаттары
11.4.2.1 Startup (стартап) ұғымын сипаттау;
11.4.2.2 Crowdfunding (краудфандинг)платформасының жұмыс принципін сипаттау
2 слайд
Белсенді оқыту тәсілі
"мен ғажайыппын», «көршіңе әңгімелеп бер» әдістері білім алушылардың алдыңғы біліммен жаңа білімді ұштастыруда тиімді болады. Оқушыларға қойылатын жабық және ашық сұрақтар айтылым дағдыларын дамытуға, тыңдалым мәтінін болжауға тиімді болады.
«Сұрақты қағып ал» Мұғалім сұрақ қойған кезде оқушыларға бұршақ салынған қапшықты лақтырады. Бұл сұрау үдерісіне кинестикалық сипат береді және оқушыларды өз еркімен жауап беруге итермелейді. Оқушы жауапты білмеген жағдайда сұрақты басқа оқушыға лақтыруына мүмкіндік беріледі.
«Идеялар жәрмеңкесі»
«Түзетулер» әдісі
Бұл әдістер оқушылардың сабақ тақырыбын толық меңгеруін қамтамасыз ету үшін , тыңдалған мәтіннің мазмұнын түсініп, талқылау үшін тиімді әдіс болды. Әрі білім алушылардың шығармашылыққа жетелейді
Сабақтың басы
Сабақтың соңы
Сабақтың ортасы
3 слайд
Саралап оқыту әдістері
Ресурс бойынша
Нәтиже бойынша
Жетелеу сұрақтары
«Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі
Бұл әдіс оқушылар өз ойларын дауыстап айтып беру үшін пайдаланылады.сұрақ қойыңыз, ойластыруға уақыт беріңіз;
Одан кейін оқушылардан өз ойларын көршілерімен бөлісуді сұраңыз;
Оқушыларға жаңа тақырыпты айтыңыз және осы тақырып бойынша өздері білетін барлық жағдайды көршісіне айтуын ұсыныңыз.
«Сұрақты қағып ал» әдісі
Мұғалім сұрақ қойған кезде оқушыларға бұршақ салынған қапшықты лақтырады. Бұл сұрау үдерісіне кинестикалық сипат береді және оқушыларды өз еркімен жауап беруге итермелейді. Оқушы жауапты білмеген жағдайда сұрақты басқа оқушыға лақтыруына мүмкіндік беріледі
Оқушыларға жеке қолдау көрсету арқылы
Қарым-қатынас формалары бойынша саралау
4 слайд
Бағалау критерийлері:
Дескриптор:
Стартап идияларын құру
Таңдалған стартаптың маңыздылығын анықтау
Идеялар жәрмеңкесін ұйымдастырады
Басқа жобаларға өз дауысын (бағасын) беруді ұсынады.
Таңдауды қорытындылайды. Таңдауды талқылайды.
Бағалау
Қолдану
Құру
Краудфандинг платформасын қолдану
Басқа оқушылардың стартап идеяларын бағалау
Стартап үшін идея құру
Тапсырма
Идеялар жәрмеңкесі
2. Тапсырма
https://start-time.kz/ сайтында тіркелу және өзінің стартап туралы хабарландыруын жасау.
Дескриптор:
Краудфандинг платформасында тіркеледі
Стартап туралы хабарландыру жасайды
Краудфандинг платформасын қолданудың тиімділігін талқылайды.
Кері байланыс - «Бөлмедегі заттар» әдісі
Кері байланыс
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
6 666 231 материал в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Bukoneva Symbat Bolatbekkyzy. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч. — 180 ч.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
10 ч.