3 сынып.
Сабақтың
тақырыбы: Бақылау жұмысы № 54. 2
тоқсан № 18.
Сабақтың
мақсаттары:
- Білімділік: Модуль бойынша оқушылардың алған білімдерін бақылау. Оқылым,
тыңдалым, айтылым, жазылым әрекеттерінің меңгерілуін және білім сапасын
тексеру.
- Дамытушылық: Байланыстырып сөйлеу дағдыларының деңгейін бақылауды жалғастыру.
Сөздік қорларының жүйелілігі мен санын, сапасын анықтау.
- Тәрбиелік: Оқушыларды саналы білім алуға баулу және өз бетімен жұмыс жасауға
мүмкіндіктер беру және бақылау.
Сабақтың түрі: бекіту.
Сабақтың әдісі: практикалық.
Сабақтың барысы:
- Ұйымдастыру
кезеңі.
Оқу
құралдарын, оқушыларды түгелдеу.
4.
Дайындау. 6-тапсырма, 223-бет. Досыңа орындат.
3.Қайталау. Сөздерді қайталау.
7. Бекіту. Бақылау жұмысы.
6. Тексеру: Тапсырмалармен жұмыс:
1-тапсырма, 223-бет. К.Сауғабаевтың өлеңі
бойынша мәнерлеп оқу сайысын ұйымдастыру.
2-тапсырма, 224-бет. Өтіліп жатқан модуль
негізінде сұрақ-жауап жұмысын сыныптағы барлық оқушылармен жеке-жеке жүргізу.
Тапсырманы жұптық жұмыс ретінде де өткізуге болады.
3-тапсырма, 224-бет. Жазылым әрекетіне
берілген тапсырманы орындау.
4-тапсырма, 224-бет. Тапсырмада берілген
суреттер бойынша «Оқу құралдары не үшін керек?» сұрағы арқылы әр оқушыға
жеке-жеке тапсырма ұсыну. Ауызша тапсырманы жазбаша орындаумен жалғастырып,
бекіту.
5-тапсырма, 225-бет. Оқушылардың аудармашылық
қабілетіне берілген тапсырманы жеке жұмыс ретінде орындау. Тақырып бойынша
аударма жұмсына берілген тапсырмамен жұмыс жасау. Ұқсас тапсырмалар жасату.
Практикалық жұмыспен бекіту.
Сергіту сәті: Орнымыздан тұрамыз,
Белге қолды қоямыз.
Бұрыламыз оңға бір,
Бұрыламыз солға бір.
Бір, екі, үш,
Бір, екі, үш,
Жоғары қолды созамыз,
Тып-тыныш қана орнына отырамыз.
7. Бекіту: 6-тапсырма, 225-бет. Айтылым
әрекетіне берілген сөйлемдермен ауызша және жазбаша жұмыс ұйымдастыру. Қисынды
ойлау қабілеттерін жандандыру. Тақырып бойынша жеке тапсырма жасату.
8. Сабақты қорытындылау.
Бағалау: Сабаққа
қатысқан оқушыларды бағалау.
Үйге тапсырма: барыс септік
жалғауларын қайталап шығу.