Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Музыка / Презентации / Презентация " Ринолалияны түзетудегі логоритмикалық сабақ"

Презентация " Ринолалияны түзетудегі логоритмикалық сабақ"

Международный конкурс по математике «Поверь в себя»

для учеников 1-11 классов и дошкольников с ЛЮБЫМ уровнем знаний

Задания конкурса по математике «Поверь в себя» разработаны таким образом, чтобы каждый ученик вне зависимости от уровня подготовки смог проявить себя.

К ОПЛАТЕ ЗА ОДНОГО УЧЕНИКА: ВСЕГО 28 РУБ.

Конкурс проходит полностью дистанционно. Это значит, что ребенок сам решает задания, сидя за своим домашним компьютером (по желанию учителя дети могут решать задания и организованно в компьютерном классе).

Подробнее о конкурсе - https://urokimatematiki.ru/


Идёт приём заявок на самые массовые международные олимпиады проекта "Инфоурок"

Для учителей мы подготовили самые привлекательные условия в русскоязычном интернете:

1. Бесплатные наградные документы с указанием данных образовательной Лицензии и Свидeтельства СМИ;
2. Призовой фонд 1.500.000 рублей для самых активных учителей;
3. До 100 рублей за одного ученика остаётся у учителя (при орг.взносе 150 рублей);
4. Бесплатные путёвки в Турцию (на двоих, всё включено) - розыгрыш среди активных учителей;
5. Бесплатная подписка на месяц на видеоуроки от "Инфоурок" - активным учителям;
6. Благодарность учителю будет выслана на адрес руководителя школы.

Подайте заявку на олимпиаду сейчас - https://infourok.ru/konkurs

  • Музыка

Поделитесь материалом с коллегами:

Аты-жөні:.Абидуллаев Н,Жәнібекұлы Н,Қуанышбек С

Жасы: 0-3 жас

Айы: мамыр

Аптасы: 1-2

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Ботақан

Сабақтың мақсаты: Әуенді тыңдап, жіңішке дыбыстарды ажырату. Әнді мәнерлеп айту. Ырғаққа байланысты жеңіл қимылдар жасай білуге үйрету. Көңілді әуен ырғағымен жұптасып жүруді үйрену

Міндеті:



Білімділік: Балаларға жіңішке-жуан дыбыстарды түсінуге үйрету. Әндерді тыңдауға, айтуға, жаттауға үйрету. Артикуляциялық мимика дыбыс шығаруаппараттарымен жұмыс

Тәрбиелілік: Үлкендерді сыйлауға, құрметтеуге тәрбиелеу. Тәртіптілікке, ортада өзін дұрыс ұстауға, мәдениетті сөйлеуге, сөдерді анық таза айтуға үйрету. Табиғатқа, құстарға деген сүйіспеншілігін ояту

Дамытушылық: Сөйлеу тілін дамыту, сөздік қорын молайту. Ойын әрекетін қалыптастыру, кеңістікті бағдарлау, қимыл-қозғалыс координациясын ретке келтіру. Танымдық процестерін, ұсақ-қол мотрикасын дамыту

Көрнекілігі: құс пен балапанның суреті

Сабақтың түрі: Жаңа сабақ

Пәнаралық байланыс: шығармашылық









Сабақ барысы

  1. Ұйымдастыру кезеңі

  • Балармен сәлемдесу

  • Баланың сабаққа деген жағымды эмоциясын қалыптастыру

  • Оқу құралдарын түгендеу

  • Алдыңғы сабақты қайталау



  1. Сабақтың мазмұны

«Амандасу» жаттығуын» айтып көңілді әуен ырғағымен аяқтың ұшымен қолды көтеріп жүруді үйретеді. Ырғаққа байланысты жеңіл қимылдар жасау. «Құстар», «Құстар шоқиды» (Т. Ломова) әуенін тыңдатып, құс сияқты ұшып жүру. Балалар зал бойымен ұшып жүріп, ырғақты қимылдар жасауды, отырып тұмсықпен шоқуды, айналуды, аяқ ұшымен алға-артқа, оңға-солға қимылдар жасайды.

Музыка тыңдау: құстардың даусын тыңдаймыз. Ересек құстардың дыбысы жуан болатынын, ал балапанның дыбысы жіңішке болады. Құс пен балапанның суреті бейнеленген карточка бойынша сұрақтар қойылады.

Дауыс жаттығуы: Оқушының дауыс күшін бір демалыста жай, қатты, қатты, жай алмасуын үйрету

Ән үйрету: «Кім қалай дыбыстайды?» Бұлбұл, Бөдене, Көкек, Бозторғай

  1. Сергіту сәті

«Ұшты ұшты» ойыны





Сабақты бекіту

Д/қ ойын: «Қандай дауыс?» музыканы тыңдап, жуан-жіңішке дыбыстарды айтады

  1. Үй тапсырмасы

Түрлі түсті қағаздан құстың бейнесін шығару

  1. Сабақты қорытындылау

  • Құстың даусы қандай?

  • Балапанның даусы қандай?

  • Сабақ кезінде не істедік?



Күтілетін нәтиже: Музыканы тыңдап, жуан-жіңішке дыбыстарды ажыратуды, дидактикалық ойынды текше арқылы ажыратуды, музыканы тыңдап, би қимылдарын жасауды меңгерту



Самые низкие цены на курсы профессиональной переподготовки и повышения квалификации!

Предлагаем учителям воспользоваться 50% скидкой при обучении по программам профессиональной переподготовки.

После окончания обучения выдаётся диплом о профессиональной переподготовке установленного образца (признаётся при прохождении аттестации по всей России).

Обучение проходит заочно прямо на сайте проекта "Инфоурок".

Начало обучения ближайших групп: 18 января и 25 января. Оплата возможна в беспроцентную рассрочку (20% в начале обучения и 80% в конце обучения)!

Подайте заявку на интересующий Вас курс сейчас: https://infourok.ru/kursy


