Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Свидетельство о публикации

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Другое / Другие методич. материалы / Разработка урока "Үштілдік заман талабы"
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 28 июня.

Подать заявку на курс
  • Другое

Разработка урока "Үштілдік заман талабы"

библиотека
материалов

Сынып 10 «Б» Күні: 27.11.15

Сабақтың тақырыбы: Үштілдік- заман талабы. Тұйық етістікті қайталау

Мақсаты:

Білімділік

- оқушыларға үш тілді білу маңызын түсіндіру, мемлекеттік тілдің қолданылу аясын кеңейту, өз ойларын жеткізе білу, оқу дағдыларын қалыптастыру;

Дамытушылық

- өзіндік пікірін еркін жеткізуге ықпал ету, әр түрлі әдістер мен тапсырмалар арқылы тілдік білімін, есте сақтау қабілетін дамыту;

Тәрбиелік

- тілді құрметтей білуге, бірін-бірі тыңдай алуға, ұйымшылдыққа тәрбиелеу

Күтілетін нәтиже: Бүгінгі заман талабының маңыздылығын түсіну, топпен жұмыс жасап, өз ойларын ашық айта білуге, бір-бірін оқытуға дағдыландыр

Сабақтың түрі: Ашық сабақ

Қолданылатын модульдер: «Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету», «Оқытуда АКТ-ны пайдалану», «Оқытудағы басқару және көшбасшылық»

Оқыту әдістері: Сұрақ-жауап, аударма, оқылым, жазылым, түсіндіру, топтастыру стратегиясы

Стратегиялар: «Овация», «Ыстық орындық», «Инсерт»,

С а б а қ б а р а с ы:

Сабақ кезеңдері

Жоспар мазмұны

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Кіріспе


Психологиялық

Ахуал

Ұйымдастыру кезеңі

Мақсаты:тұлғаларық байланысты орнату

Топқа бөлу

Мақсаты: топта жұмыс жасауға үйрету







«Ыстық орындық»

Мақсаты: үй тапсырмасын, өткен тарауды қайталау

Оқушылармен амандасу,көңіл-күйін сұрау









Смайлик арқылы үш топқа бөлемін







Үш оқушыны ыстық орындыққа отырғызып, өткен тақырыптар бойынша сұрақ қою

Оқушылар бір-бірімен «О, тамаша,керемет,ғажап екен» деп қолдап отырады









Оқушылар ұнатқан смайликтерді таңдап, алып тиісті тобына барып, отырады





Оқушылар алған сұрақтар бойынша мүдірмей жауап береді







Жақсы

























«Жарайсың!», «Бәрекелді!» «МММ ойлану керек»






















Смай-ликтер

Тұсаукесер

«Сөзді тап, аудар»



Мақсаты: ойланып, тиісті сөзді табу




























Интербелсенді тақтада

мақал-мәтелдер көрсетіледі











Сабақтың тақырыбы мен мақсаты таныстырылады










Оқушылар слайдты қарайды,бос орынға керекті сөзді қойып, орысша, ағылшынша аударады. Осылай сабақтың тақырыбын анықтайды, сабаққа мақсаттарын қояды Оқушылар дәптерлеріне күнді, сабақ тақырыбын жазады










Бәрекелді!









АКТ

Негізгі бөлім

10 мин

«Жұптас-ойлан-бөліс»

Мақсаты: ынтымақтастықта жұмыс жасау

«Тіл», «Отан», «Білім» сөздерге постер жасап, қорғау




Оқушылар ойлай отырып, берілген сөздер бойынша постер жасайды, содан кейін топпен қорғайды

«Жарайсыңдар !»

Ватман,

маркерлер


Деңгейлік тапсырмалар

Әр топқа деңгейлік тапсырмалар беремін

Оқушылар ойлана отырып, деңгейлік тапсырмаларды орындайды

«Жарайсың!», «Бәрекелді!» «МММ ойлану керек»


АКТ

Сергіту сәті

«Қара жорға»

Мақсаты: оқушыларды әуен ырғағымен билетіп, сергітіп алу

Бейнебаяндағы қимылдарды көрсетіп тұру

Оқушылар орындарынан тұрады. Интербелсенді тақтада көрсетілген қимылдарды орындайды






Шапалақ

АКТ

Қорытынды
















«Дұрыс-бұрыс»















Тест


Оқулықпен жұмыс 124 бет, 5-тапсырма

Төменде айтылғандармен келісесіңдер ме?

Интербелсенді тақтада

Тест беріледі

Оқушылар тапсырманы оқып, өз ойларын ауызша жеткізеді











Оқушылар орындайды


Тамаша

Оқулық

















Берілген жауаптар арқылы өздерін тексереді

Үй тапсырмасы


Интербелсенді тақтада үй жүмысын көрсетеді

Оқушылар күнделіктеріне үй тапсырмасын жазады


Күнделік

Рефлексия

«Бас бармақ»,

«екі бармақ»,

«қабақ түйіп көрсету»

Мақсаты:

Сабақтан алған әсерлерін анықтау

Сабақтан алған әсерлерін

анықтау

Оқушылар сабақтан алған әсерін іс-қимылмен көрсетеді

Балалар,жарайсыңдар

Кері байланыс




Подайте заявку сейчас на любой интересующий Вас курс переподготовки, чтобы получить диплом со скидкой 50% уже осенью 2017 года.


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ

Автор
Дата добавления 26.12.2015
Раздел Другое
Подраздел Другие методич. материалы
Просмотров405
Номер материала ДВ-288820
Получить свидетельство о публикации