Күні:
Сынып: 1
|
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
Ұлттық
ойындар туралы не білемін? В дыбысы мен әрпі.
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу
бағдарламасына сілтеме)
|
1.7
Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту
1.8
Берілген тақырыпқа әңгіме құрап айту
1.9
Сөздерді, дыбыстарды орфоэпиялық нормаларға сәйкес дұрыс айту
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлығы: Жаңа
білімді меңгереді.
Көбі: Тақырыпты
түсініп, тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды.
Кейбірі:
Алған
білімді өмірде қолдана алады.
|
Жетістік критерийлері
|
Айтылған
сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
Нақты
сөйлеу арқылы, мәселені түсінгенін көрсете алады.
|
Құндылықтарды дарыту
|
Оқушыларды
бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.
|
Пәнаралық байланыс
|
Өнер,
ана тілі сабағы
|
АКТ қолдану дағдылары
|
Аудиожазба
, таныстырылым.
|
Тілдік құзыреттілік
|
Ойын-игра
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың
жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы
жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың
басы
Ынтымақтастық
атмосферасын қалыптастыру
5
минут
|
Біз
балдырған баламыз,
Құстай
қанат қағамыз.
Дүниені
аралап,
Оқып
білім аламыз.
Көзді
салып қараңыз,
Былай
қанат қағамыз.
/Б.Бөрiбаев/
–
Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын
сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
|
Шаттық
шебері
|
Сабақтың
ортасы
8
минут
|
№1
Тыңдалым.
№2Оқылым.
Экран
эстрада электр эскалатор эфир элеватор экипаж экскаватор
|
Таныстырылым,
оқулықпен жұмыс
|
Сергіту
сәті
1
минут
|
Тереңдет
ойыңды,
Тiк
ұста бойыңды.
Құстарға
ұсайық,
Қалықтап
ұшайық.
Шық
алға оң қанат,
Шық
алға сол қанат,
Шаршаған
кездерде
Қонайық
жорғалап.
/Б.Бөрiбаев/
|
Сергіту
сәтіне арналған жинақ
|
Аяқталуы
16
минут Қызықты тапсырма
8
минут
|
№3
Ат жарысынң жеңімпаздарына берлген заттың не екенін жұмбақты шешу арқылы таба
аласың?
№4
Әр вагонға тиісті сөздерді орналастыр.
|
Оқулық,
дәптерлер.
|
Сабақтың
соңы
2
минут
|
Рефлексия
|
Кеменің
суреттері
|
Дифференциация
– оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау
– оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?
|
Пәнаралық
байланыс
Денсаулық
және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)
|
Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған
сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.
|
Оқушылар өздері жасаған бет-бейнелеріне қарап
бір-біріне көңіл- күйлерін айтады. (қуанышты, көңілді, көңілсіз, ашулы)
|
Өнер, ана тілі сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне
тәрбиелеу.
|
|
|
|
|