Инфоурок / Дошкольное образование / Рабочие программы / Циклограмма преподавателя казахского языка в детском саду
Обращаем Ваше внимание: Министерство образования и науки рекомендует в 2017/2018 учебном году включать в программы воспитания и социализации образовательные события, приуроченные к году экологии (2017 год объявлен годом экологии и особо охраняемых природных территорий в Российской Федерации).

Учителям 1-11 классов и воспитателям дошкольных ОУ вместе с ребятами рекомендуем принять участие в международном конкурсе «Законы экологии», приуроченном к году экологии. Участники конкурса проверят свои знания правил поведения на природе, узнают интересные факты о животных и растениях, занесённых в Красную книгу России. Все ученики будут награждены красочными наградными материалами, а учителя получат бесплатные свидетельства о подготовке участников и призёров международного конкурса.

ПРИЁМ ЗАЯВОК ТОЛЬКО ДО 21 ОКТЯБРЯ!

Конкурс "Законы экологии"

Циклограмма преподавателя казахского языка в детском саду

Такого ещё не было! Скидка 70% на курсы повышения квалификации

Количество мест со скидкой ограничено!
Обучение проходит заочно прямо на сайте проекта "Инфоурок"

(Лицензия на осуществление образовательной деятельности № 5201 выдана ООО "Инфоурок" 20 мая 2016 г. бессрочно).


Список курсов, на которые распространяется скидка 70%:

Курсы повышения квалификации (144 часа, 1800 рублей):

Курсы повышения квалификации (108 часов, 1500 рублей):

Курсы повышения квалификации (72 часа, 1200 рублей):
библиотека
материалов

2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қыркүйек 1 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған

оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Знайки» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

Ямковой Р, Абилов А, Чирков С,Чирик Л,Медведева Д.

09.35-10.10

«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен «Тіл мерекесіне» тақпақ,ән жаттау.

Серуенге шығу. «Айгөлек» ойының үйрету.

10.10-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

1. Сарбасова Дәмелі

2. Кенжетаев Алишер

3.Лебедева Юля

4.Мусин Ч

5.Плиговка В.

15.30-16.30

«Ласточки» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

1-5 дейін санауға үйрету

16.30-17.30


«Тіл мерекесіне» тақпақ,ән табу.


13.00-14.30


Ұйымдастырылған оқу қызыметіне дайындық.

17.30-19.00


Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


14.30-15.30



Сәрсенбі

Ортаңғы тобы «Знайки»

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

Түстер, сандарды еске түсіру.

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тілдер күніне арналған мерекеге дайындық. Сценарий құрастыру.

14.00-15.30


Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00

Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді

қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.30

Ортаңғы топтарымен ертеңгіліктерге дайындық

(тақпақ, өлең жаттау)

16.30-17.00


Мемлекеттік тіл туралы занның орындау бойынша арналған жылдық жоспар жасау.

Жаңа технологияларымен танысу.

17.00-18.00

Ұйымдастырылған оқу әрекетіне дайындық


18.00-19.00

Жұма

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді

қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

6.Свиридова Ксения

7.Ермек Дамир

15.30-16.30



«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00


Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен мерекеге дайындық.

14.30-15.30































2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қыркүйек 2 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

10.00-11.00

«Ласточки» ересектер тобындағы балалармен «Тіл мерекесіне» тақпақ,ән жаттау.

Серуенге шығу. «Айгөлек» ойының үйрету.

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30



«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

6.Свиридова Ксения

7.Ермек Дамир

15.30-16.30

«Ласточки» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Қызықты сандар»

Д.О.

16.30-17.00


«Тіл мерекесіне» тақпақ,ән табу.


13.00-14.30


Ұйымдастырылған оқу әрекетіне үлестірме карточкаларды

дайындау.


17.00-19.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


14.30-15.30



Сәрсенбі













Ортаңғы тобы «Знайки»

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



«Звездочки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

Түстер, сандарды еске түсіру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Тілдер күніне арналған мерекеге дайындық.


14.00-15.30






Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00







Бейсенбі


«Знайки» ересек

тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді

қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

15.30-16.30


Ортаңғы топтарымен ертеңгіліктерге дайындық

(тақпақ, өлең жаттау)

16.30-17.30


Мемлекеттік тіл туралы занның орындау бойынша арналған жылдық жоспар жасау.

Жаңа технологияларымен танысу.

17.30-18.30

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

18.30-19.00


Жұма


Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



«Өзге тілдің бәрін біл, өз тіліңді құрметте»дайындық

Ортаңғы топтар.

10.30-11.00

«Өзге тілдің бәрін біл, өз тіліңді құрметте»

Ересектер тобы дайындық

11.00-12.00

«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілері мен тәрбиешілер мерекені талдайды

14.30-15.30


























2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қыркүйек 3 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Знайки» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

Ямковой Р, Абилов А, Чирков С,Чирик Л,Медведева Д.

09.35-10.10

«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен «Тіл мерекесіне» тақпақ,ән жаттау.

Серуенге шығу. «Айгөлек» ойының үйрету.

10.10-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

1. Сарбасова Дәмелі

2. Кенжетаев Алишер

3.Лебедева Юля

4.Мусин Ч

5.Плиговка В.

15.30-16.30

«Ласточки» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

1-5 дейін санауға үйрету

16.30-17.30


«Тіл мерекесіне» тақпақ,ән табу.


13.00-14.30


Ұйымдастырылған оқу қызыметіне дайындық.

17.30-19.00


Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


14.30-15.30



Сәрсенбі

Ортаңғы тобы «Знайки»

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

Түстер, сандарды еске түсіру.

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тілдер күніне арналған мерекеге дайындық. Сценарий құрастыру.



14.00-15.30


Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00

Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді

қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.30

Ортаңғы топтарымен ертеңгіліктерге дайындық

(тақпақ, өлең жаттау)

16.30-17.00


Мемлекеттік тіл туралы занның орындау бойынша арналған жылдық жоспар жасау.

Жаңа технологияларымен танысу.

17.00-18.00

Ұйымдастырылған оқу әрекетіне дайындық


18.00-19.00

Жұма

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді

қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

6.Свиридова Ксения

7.Ермек Дамир

15.30-16.30



«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00


Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен мерекеге дайындық.

14.30-15.30





























2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қыркүйек 4 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

10.00-11.00

«Ласточки» ересектер тобындағы балалармен «Тіл мерекесіне» тақпақ,ән жаттау.

Серуенге шығу. «Айгөлек» ойының үйрету.

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30



«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

6.Свиридова Ксения

7.Ермек Дамир

15.30-16.30

«Ласточки» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Қызықты сандар»

Д.О.

16.30-17.00


«Тіл мерекесіне» тақпақ,ән табу.


13.00-14.30


Ұйымдастырылған оқу әрекетіне үлестірме карточкаларды

дайындау.


17.00-19.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


14.30-15.30



Сәрсенбі













Ортаңғы тобы «Знайки»

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



«Звездочки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

Түстер, сандарды еске түсіру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Тілдер күніне арналған мерекеге дайындық.


14.00-15.30






Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00







Бейсенбі


«Знайки» ересек

тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді

қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

15.30-16.30


Ортаңғы топтарымен ертеңгіліктерге дайындық

(тақпақ, өлең жаттау)

16.30-17.30


Мемлекеттік тіл туралы занның орындау бойынша арналған жылдық жоспар жасау.

Жаңа технологияларымен танысу.

17.30-18.30

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

18.30-19.00


Жұма


Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



«Өзге тілдің бәрін біл, өз тіліңді құрметте» ертеңгілік

Ортаңғы топтар.

10.30-11.00

«Өзге тілдің бәрін біл, өз тіліңді құрметте»

Ересектер тобы, ертеңгілік

11.00-12.00

«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілері мен тәрбиешілер мерекені талдайды

14.30-15.30

























2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қазан 1 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

09.40-10.30

Ересектер тобындағы балалармен Гимн жаттау.

Серуенге шығу. «Айгөлек» ойының үйрету.

10.03-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00


Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

1-5 дейін санауға үйрету

16.00-17.00


Өз бетімен білім алу.

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

Түстер, сандарды еске түсіру.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.30

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.30-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Дидиқтикалыө материалдар дайындау.


14.00-15.30


Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00




Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Балабақша» тақырыбы, сөздерді

қайталау, ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығы «Қасқыр мен қаздар» ойыны

16.00-17.00


«Бірге сөйлеп үйренейік» атты отбасы газетін дайындау.

17.00-18.00

Қазақ ұлттық бұрышы бойынша кеңес беру.

18.00-19.00

Жұма



Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

Түстер, сандарды еске түсіру.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д

10.30-11.30



«Солнышко» ересектер тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00

Ұйымдастырылған оқуміс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен репертуар таңдау.

14.30-15.30


2балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қазан 2 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырыл

ған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Күз» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

10.00-10.30

«Знайки» ересектер тобымен Гимн жаттау.

Серуенге шығу. «Айгөлек» ойының үйрету.

10.30-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Күз» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Қызықты сандар»

Д.О.

16.00-17.00


Ересектер тобының индикаторларын толтыру

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі














Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Мамандықтар» тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00





Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Ортаңғы топтарының индикаторларын толтыру.


14.00-15.30









Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00










Бейсенбі


«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Мамандықтар» тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д


10.00-11.00


Ортаңғы топтарымен

Серуенге шығу «Күз» құбылыстарын байқау.

11.00-12.00

«Улыбка» ІІ кіші тобындағы« Түскі ас», «Тәтті ұйқы» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

«Мектепке дейінгі балаларды қазақ тілі әлеміне қадам бастыру» орыс топтарында ата-аналарға баяндама дайындау.


14.00-15.30

Тех.карталар бойынша қазақ топтарының тәрбиешілеріне кеңес беру.

13.00-14.00

Жұма


Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



«Гномики» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі «Ғажайып қап»Д.О (Ойыншықтар)

10.30-10.50

«Ласточки» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі

«Ғажайып қап»Д.О (Ойыншықтар)

10.50-11.10


«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.10-13.00


Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00


Циклограмма бойынша мониторинг жасау.

13.00-14.30

Ұлттық бұрышын тексеру.

14.30-15.30






















2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қазан 3 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Күз» тақырыбы бойынша тақпақ жаттау.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

09.40-10.30

Ересектер тобындағы балалармен Гимн жаттау.

Серуенге шығу. «Қасқыр мен қаздар» ойының үйрету.

10.30-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00


Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Күз» тақырыбы бойынша тақпақ жаттау.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

1-5 дейін санауға үйрету

16.00-17.00


Өз бетімен білім алу.

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі


09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Күз» тақырыбы бойынша әңгіме құрастырып үйрету.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

6.Медведева Д

7. Батенова В

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , (Ас дәмді болсын!дәмді,же,іш,ал)

12.00-13.00

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00



Дидиқтикалыө материалдар дайындау.


14.00-15.30


Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00




Бейсенбі


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Күз» тақырыбы бойынша әңгіме құрастырып үйрету.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д

10.00-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығы «Қасқыр мен қаздар» ойыны

11.00-12.00

«Улыбка» ІІ кіші тобындағы« Түскі ас», «Тәтті ұйқы» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

«Отаным-алтын бесігім» өлең сайысына балаларға тақпақтарды дайындау.

14.00-15.30

Тәрбиешілерге әдістемелік нұсқау бойынша әңгімелесу.

14.30-15.30

Жұма

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

Ересек топтарымен гимн жаттау.

10.30-11.30

«Знайки» ересек тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00


08.30-09.00


Ұйымдастырылған оқу қызыметіне дайындық.


13.00-14.30

Тәрбиешілерге,қалай

« РК рәміздерін» балаларға үйрету жолы бойынша кеңес.


14.30-15.30



2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қазан 4 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырыл

ған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі


Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Күз» тақырыбы, сөздерді қайталау; сурет арқылы шағын әңгіме үйрету.

1.Сманцер Лиза

2.Дружинин Р

3.Абаева Дарига

4.Елемесова Дарига

5.Канатбаева Алия

6.Козицкая Валя

10.00-10.30

«Солнышко» ересек тобындағы балалармен

Сергіту жаттықтарды жаттау.

Серуенге шығу. «Айгөлек» ойының үйрету.

10.30-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

08.30-09.00

Ұйымдастырылған оқу қызыметіне дайындық.


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Күз» тақырыбы, сөздерді қайталау; сурет арқылы шағын әңгіме үйрету.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.00-16.00

«Ласточки» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Күз құбылысын» байқау.

11.00-12.00

«Знайки» ересек тобындағы « Серуен» кезеңіне қатысу

16.00-17.00


Әдістемелік тақырып бойынша қосымша мәліметтерін алу үшін кітапханаға бару.

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі













09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Күз» тақырыбы, сөздерді қайталау; сурет арқылы шағын әңгіме үйрету.

1.Абеуова М

2.Виноградова Д

3.Гузь Н

4.Киевская К

5.Маренич В

6.Юлина В

7.Порунова С


10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Түлкі мен балапандар» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу(қасық,тәрелке,сорпа іш,қайнатпа іш)

12.00-13.00







08.30-09.00


Ұйымдастырылған оқу қызыметіне дайындық.


«Бірге сөйлеп үйренейік» атты газетіне материал дайындау.

14.00-15.30








Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00











Бейсенбі


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Күз» тақырыбы, сөздерді қайталау; сурет арқылы шағын әңгіме үйрету.

1.Абдрахманов А

2.Жумагулов Б

3.Михайлова В

4.Очешлюк М

5.Смоленский Б

6.Цой А

7.Пан Л

15.30-16.00


Ортаңғы топтарымен «Күз» туралы тақпақ жаттау.

16.00-17.00


«Бірге сөйлеп үйренейік» атты газетіне материал дайындау.


17.00-18.00

Билингвалық папкасын тексеру.


18.00-19.00

Жұма


09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Ласточки» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі «Жеміс пен көкөністі ажырату,сипаттау.»Д.О

10.30-11.00

«Гномики» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі

«Жеміс пен көкөністі ажырату,сипаттау.»Д.О

11.00-11.30

«Знайки» ересек тобындағы « Серуен» («Айгөлек») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.00-13.00

08.30-09.00


Ұйымдастырылған оқу қызыметіне дайындық.



Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Өткен тақырыптар бойынша баұылау жұмысын,тест жазу.


14.30-15.30




















2балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қараша 1 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

09.40-10.30

Ересектер тобындағы балалармен Гимн жаттау.

Серуенге шығу. «Ақ серек, көк серек» ойының үйрету.

10.03-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00


Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

1-5 дейін санауға үйрету

16.00-17.00


Өз бетімен білім алу.

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Жеміс», «Көкөніс» таұырыбы бойынша.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.30

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қасқыр мен қаздар» ойынды ойнату

11.30-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Дидиқтикалыө материалдар дайындау.


14.00-15.30


Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00




Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Жеміс» тақырыбы, сөздерді қайталау,

ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығы «Қасқыр мен қаздар» ойыны

16.00-17.00


«Бірге сөйлеп үйренейік» атты отбасы газетін дайындау.

17.00-18.00

Қазақ ұлттық бұрышы бойынша кеңес беру.

18.00-19.00

Жұма



Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Жеміс», «Көкөніс» таұырыбы бойынша.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д

10.30-11.30




«Солнышко» ересектер тобындағы « Серуен» («Қаздар») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен репертуар «Ашық есік» күніне таңдау.

14.30-15.30























2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қараша 2 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырыл

ған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Жеміс» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

10.00-10.30

«Знайки» ересектер тобымен Гимн жаттау.

Серуенге шығу. «Қаздар» ойының үйрету.

10.30-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Жеміс» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Түстер әлемінде»

Д.О.

16.00-17.00


Ересектер тобының индикаторларын толтыру

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі














Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Жеміс.Көкөніс» тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1. Ильясов Ибрагим

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қаздар мен қасқыр» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00





Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Ортаңғы топтарының индикаторларын толтыру.


14.00-15.30









Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00










Бейсенбі


«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Жеміс.Көкөніс» тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д


10.00-11.00


Ортаңғы топтарымен

Серуенге шығу «Күз» құбылыстарын байқау.

11.00-12.00

«Улыбка» ІІ кіші тобындағы« Түскі ас», «Тәтті ұйқы» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

«Мектепке дейінгі балаларды қазақ тілі әлеміне қадам бастыру» орыс топтарында ата-аналарға баяндама дайындау.


14.00-15.30

Тех.карталар бойынша қазақ топтарының тәрбиешілеріне кеңес беру.

13.00-14.00

Жұма


Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



«Гномики» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі «Ғажайып қап»Д.О (Ойыншықтар)

10.30-10.50

«Ласточки» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі

«Ғажайып қап»Д.О (Ойыншықтар)

10.50-11.10


«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен» («Қаздар») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.10-13.00


Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00


Циклограмма бойынша мониторинг жасау.

13.00-14.30

Ұлттық бұрышын тексеру.

14.30-15.30





















2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қараша 3 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

09.40-10.30

Ересектер тобындағы балалармен Гимн жаттау.

Серуенге шығу. «Ақ серек, көк серек» ойының үйрету.

10.03-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00


Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

1-5 дейін санауға үйрету

16.00-17.00


Өз бетімен білім алу.

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Жеміс», «Көкөніс» таұырыбы бойынша.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.30

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қасқыр мен қаздар» ойынды ойнату

11.30-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Дидиқтикалыө материалдар дайындау.


14.00-15.30


Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00




Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Жеміс» тақырыбы, сөздерді қайталау,

ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығы «Қасқыр мен қаздар» ойыны

16.00-17.00


«Бірге сөйлеп үйренейік» атты отбасы газетін дайындау.

17.00-18.00

Қазақ ұлттық бұрышы бойынша кеңес беру.

18.00-19.00

Жұма



Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Жеміс», «Көкөніс» таұырыбы бойынша.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д

10.30-11.30




«Солнышко» ересектер тобындағы « Серуен» («Қаздар») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен репертуар «Ашық есік» күніне таңдау.

14.30-15.30
























2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қараша 4 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырыл

ған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Отбасы» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

10.00-10.30

«Знайки» ересектер тобымен «Тәуелсіздік күніне» тақпақ, ән, мақал –мәтел жаттау

Серуенге шығу. «Қаздар» ойының үйрету.

10.30-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Тәуелсіздік күніне» тақпақ, ән, мақал –мәтел жаттау

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Түстер әлемінде»

Д.О.

16.00-17.00


Үлестірме карточкаларын жасау.

17.00-18.00

Тәрбиешілермен «Тәуелсіздік күніне» дайындық.


18.00-19.00



Сәрсенбі














Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Отбасы» тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1. Ильясов Ибрагим

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қаздар мен қасқыр» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Отбасы газетіне материал дайындау

14.00-15.30









Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00









Бейсенбі


«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Тәуелсіздік күніне» тақпақ, ән, мақал –мәтел жаттау

1.Вашкевич И

2.Цой А

3.Амир

4.Богдан

5.Тамир

6.Кенжетаев А

10.00-11.00

Ортаңғы топтарымен

Серуенге шығу «Күз» құбылыстарын байқау.

11.00-12.00

«Улыбка» ІІ кіші тобындағы« Түскі ас», «Тәтті ұйқы» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Елбасының жолдамасын тәрбиешілерді таныстыру

14.00-15.30

Тех.карталар бойынша қазақ топтарының тәрбиешілеріне кеңес беру.

13.00-14.00

Жұма


Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



«Гномики» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі «Ғажайып қап»Д.О (Түстер)

10.30-10.50

«Ласточки» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі

«Ғажайып қап»Д.О (Түстер)

10.50-11.10

«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен» («Қаздар») «Түскі ас» кезеніне қатыс11.10-13.00


Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00


Циклограмма бойынша мониторинг жасау.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшісімен «Тәуелсіздік күніне» сценарийді құрастыру.

14.30-15.30




























2балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (желтоқсан 1 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Президент күні!





Сейсенбі



Тәуелсіздік күніне

«Отан» туралы мақал-мәтел жаттау.

«Знайки» тобы

Рома,Алия,Лиза,Влад, Ян,Маша.

16.30-17.00

Ортаңғы топтармен Тәуелсіздік күніне тақпақ,әндерді жаттау.


15.30-16.30

Өз бетімен білім алу.

17.00-18.00

Тәрбиешілердің технологиялық карталарын құрауға кеңес беру.


18.00-19.00



Сәрсенбі

09.00-09.25

Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Отбасы» тақырыбы бойынша.

1. Ильясов Ибраги

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.30

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қасқыр мен қаздар» ойынды ойнату

11.30-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Дидиқтикалық материалдар дайындау.


14.00-15.30


Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00




Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Отбасы» тақырыбы, сөздерді қайталау,

ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.00

Ересек топтрдың балаларымен «Тәуелсіздік күніне» дайындық

16.00-17.00

«Бірге сөйлеп үйренейік» атты отбасы газетін дайындау.

17.00-18.00

Қазақ ұлттық бұрышы бойынша кеңес беру.

18.00-19.00

Жұма



Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Отбасы» тақырыбы бойынша.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д

10.30-11.30




«Солнышко» ересектер тобындағы « Серуен» («Қаздар») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен репертуар «Тәуелсіздік күніне» таңдау.

14.30-15.30













2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (желтоқсан 2 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырыл

ған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Отбасы» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

10.00-10.30

«Знайки» ересектер тобымен «Тәуелсіздік күніне» тақпақ, ән, мақал –мәтел жаттау

Серуенге шығу. «Қаздар» ойының үйрету.

10.30-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Тәуелсіздік күніне» тақпақ, ән, мақал –мәтел жаттау

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Түстер әлемінде»

Д.О.

16.00-17.00


Үлестірме карточкаларын жасау.

17.00-18.00

Тәрбиешілермен «Тәуелсіздік күніне» дайындық.


18.00-19.00



Сәрсенбі














Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Дене мүшелері»тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1. Ильясов Ибрагим

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қаздар мен қасқыр» ойынды ойнату

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Тәуелсіздік күніне дайындық

14.00-15.30









Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00









Бейсенбі


«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Тәуелсіздік күніне» тақпақ, ән, мақал –мәтел жаттау

1.Вашкевич И

2.Цой А

3.Амир

4.Богдан

5.Тамир

6.Кенжетаев А

10.00-11.00

Ортаңғы топтарымен

Серуенге шығу «Күз» құбылыстарын байқау.

11.00-12.00

«Улыбка» ІІ кіші тобындағы« Түскі ас», «Тәтті ұйқы» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу.

14.00-15.30

Тех.карталар бойынша қазақ топтарының тәрбиешілеріне кеңес беру.

13.00-14.00

Жұма



«Бесігім болып тербеткен,

Отаным – Қазақстаным!

Тәуелсіздік күніне арналған ертеңгілік.

«Бесігім болып тербеткен,

Отаным – Қазақстаным!

«Гномики» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі «Ғажайып қап»Д.О (Жемістер)

10.30-10.50

«Ласточки» ІІ кіші топ қосымша оқу қызметі

«Ғажайып қап»Д.О (Жемістер)

10.50-11.10

«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен»,«Түскі ас» кезеніне қат.11.10-13.00

Мерекеге дайындық.

08.30-09.00


Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу

13.00-14.30

Ән-күй жетекшісі,тәрбиешілермен «Тәуелсіздік күні» ертеңгілігін талдау.

14.30-15.30

































2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (желтоқсан 3 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

09.40-10.30

Ересектер тобындағы балалармен Жаңа жылға ән,өлең жаттау..

Серуенге шығу. «Аққала жасау»

10.03-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00


Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі

Тәуелсіздік күні





Сәрсенбі

Тәуелсіздік күні





Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Қыс» тақырыбы, сөздерді қайталау,

ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.00

Ересек топтардың балаларымен «Жаңа жылға» дайындық

16.00-17.00

Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу


17.00-18.00

Қазақ ұлттық бұрышы бойынша кеңес беру.

18.00-19.00

Жұма



Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Қыс» тақырыбы бойынша.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д

10.30-11.30



«Солнышко» ересектер тобындағы « Серуен» («Қызықты аққала») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен репертуар «Жаңа жылға» таңдау.

14.30-15.30
















2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (желтоқсан 4 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырыл

ған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Отбасы» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

10.00-10.30

«Знайки» ересектер тобымен «Жаңа жылға» тақпақ, ән,өлең жаттау

Серуенге шығу. «Аққала» жасау.

10.30-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

13.00-14.00

Технологиялық картадағы билингвалдық компоненті тексеру.

Сөздерді дұрыс айтуға жаттықтыру.

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Жаңа жыл» тақпақ, ән, өлең жаттау

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Жемістерді себетке сал»

Д.О.

16.00-17.00


Үлестірме карточкаларын жасау.

17.00-18.00

Тәрбиешілермен «Жаңа жылға» дайындық.


18.00-19.00



Сәрсенбі














Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Дене мүшелері»тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1. Ильясов Ибрагим

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қар лақтырысып » ойнау

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу.Сат .отчет жасау.


14.00-15.30









Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00









Бейсенбі


«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Жаңа жылға» тақпақ, ән, жаттау

1.Вашкевич И

2.Цой А

3.Амир

4.Богдан

5.Тамир

6.Кенжетаев А

10.00-11.00

Ортаңғы топтарымен

Серуенге шығу «Қыс» құбылыстарын байқау.

11.00-12.00

«Улыбка» ІІ кіші тобындағы« Түскі ас», «Тәтті ұйқы» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу.

14.00-15.30

Тех.карталар бойынша қазақ топтарының тәрбиешілеріне кеңес беру.

13.00-14.00

Жұма

Ортаңғы топтар




Жаңа жылға ертеңгілік. «Жаңа жылда,жаңа жыр!»

09.00-11.30

«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен»,«Түскі ас» кезеніне қат.11.30-13.00

Мерекеге дайындық.

08.30-09.00


Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу

13.00-14.30

Ән-күй жетекшісі,тәрбиешілермен «Жаңа жылда,жаңа жыр»» ертеңгілігін талдау.

14.30-15.30





2 балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қаңтар 1 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырылған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

ІІ кіші тобы

«Ласточки»

09.00-09.15


ІІ кіші тобы «Гномики»

09.20-09.35

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау. Сергіту сәттерді жаттату.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

09.40-10.30

Ересектер тобындағы балалармен гимн жаттау.

Серуенге шығу. «Аққала жасау»

10.03-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00


Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00


Технологиялық карталарды әзірлеу.

Оқу іс-әрекетіне дайындық.

13.00-14.00

Отбасы газетін дайындап шығару

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Қысқы ойындар» тақп.

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Үйде кім бар?»

Д.О.

16.00-17.00


Үлестірме карточкаларын жасау.

17.00-18.00

Тәрбиешілермен Қалалық байқауға дайындық.


18.00-19.00



Сәрсенбі

Демалыс күні





Бейсенбі


«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Қысқы ойындар» тақырыбы, сөздерді қайталау,

ерекше дыбыстарды дұрыс айтуға жаттықтыру.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

6.Ахматгалина Яна

7.Дитаев Ануар

15.30-16.00

Ересек топтардың балаларымен гимн жаттау.

16.00-17.00

Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу


17.00-18.00

Қазақ ұлттық бұрышы бойынша кеңес беру.

18.00-19.00

Жұма



Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.00-09.25


09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»


«Солнышко» ересек тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Қысқы ойындар» тақырыбы бойынша.

1.Кужемуратов А

2.Сарбасова Д

3.Францев И

4.Мыткин А

5.Плиговка В

6.Кенжетаев А

7.Ясинский Д

10.30-11.30



«Солнышко» ересектер тобындағы « Серуен» («Қызықты аққала») «Түскі ас» кезеніне қатыс

11.30-13.00

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетіне дайындық

08.30-09.00



Тіл заңының орындалуына арналған шараларға дайындық

Циклограмма құрастыру.

13.00-14.30

Ән-күй жетекшілерімен

Қалалық смотрға репертуар таңдау.

14.30-15.30










2балабақшасындағы қазақ тілі мұғалімнің мектепке дейінгі білім беру ұйымында

апталық циклограммасы. (қаңтар 2 апта)

Апта күндері

Дни недели


Ұйымдастырыл

ған оқу қызметі

Жеке жұмыс

Топтық жұмыс

Работа с группой

Әдістемелік жұмыс

Методическая работа

Тәрбиешілермен жұмыс

Работа с воспитателями

Дүйсенбі

Русский язык

Средняя группа

«Айгөлек»

09.00-09.25


Средняя группа

«Балапан»

09.30-09.55

«Звездочки» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Қыс» тақырыбы, сөздерді қайталау, суреттер арқылы сөйлем құрастырып үйрету.

1.Дик Ваня

2.Федотов Матвей

3.Гультяева Арианна

4.Жалалиденова Риан

5.Письменная Яна

10.00-10.30

«Знайки» ересектер тобымен «Қыс» тақпақ, ән,өлең жаттау

Серуенге шығу. «Аққала» жасау.

10.30-12.00

«Звездочки» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Технологиялық карталарды әзірлеу.

13.00-14.00

Худ.самод.

қалалық байқауға дайындық

14.00-15.30

Сейсенбі


«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Жаңа жыл» тақпақ, ән, өлең жаттау

1.Байғабулова Рам.

2.Мостепаненко Вася

3.Исмаганбетов М

4.Избасарова Аида

5. Прохоров Алеша

15.30-16.00

«Гномики» ІІ кіші тобындағы балалармен серуенге шығу

«Қармен ойнау»

Д.О.

16.00-17.00


Үлестірме карточкаларын жасау.

17.00-18.00

Худ.самод.

қалалық байқауға репертуар дайындау.


18.00-19.00



Сәрсенбі














Ортаңғы тобы «Звездочки»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»

«Знайки» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

Өткен сөздерді қайталау.

«Дене мүшелері»тақырыбына байланысты сөздерді қайталау, сөйлем құрастырып үйрету.

1. Ильясов Ибрагим

2.Степаненко Стас

3.Чирик Леонид

4.Чирков Семен

5.Ямковой Ростислав

10.30-11.00

Ортаңғы топтарымен серуенге шығу. «Қар лақтырысып » ойнау

11.00-12.00

«Золотой петушок» ортаңғы тобындағы « Түскі ас» , «Тәтті ұйқы»кезеңіне қатысу

12.00-13.00




Оқу іс-әрекетіне дайындық.

08.30-09.00

Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу.Сат .отчет жасау.


14.00-15.30









Балабақша қызметкерілерімен қазақ тілі сабағын жүргізу.


13.00-14.00









Бейсенбі


«Солнышко» ересектер тобындағы балалармен жеке жұмыс жүргізу

«Қыс» тақпақ, ән, жаттау

1.Вашкевич И

2.Цой А

3.Амир

4.Богдан

5.Тамир

6.Кенжетаев А

10.00-11.00

Ортаңғы топтарымен

Серуенге шығу «Қыс» құбылыстарын байқау.

11.00-12.00

«Улыбка» ІІ кіші тобындағы« Түскі ас», «Тәтті ұйқы» кезеңіне қатысу

12.00-13.00

Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу.

14.00-15.30

Тех.карталар бойынша қазақ топтарының тәрбиешілеріне кеңес беру.

13.00-14.00

Жұма

Ортаңғы тобы «Золотой петушок»

09.30-09.55

Ересек тобы «Солнышко»

10.00-10.30

Ересек тобы «Знайки»



Ересек топтарымен гимн жаттау.

10.30-11.30

«Знайки» ересектер тобындағы « Серуен»,«Түскі ас» кезеніне қат.11.30-13.00

Оқу іс-әрекетіне дайындық.


08.30-09.00


Кәсіподақ комитетінің

жұмыстарымен айналысу

13.00-14.30

Ұжыммен Худ.самод. дайындық.

14.30-15.30

































Самые низкие цены на курсы переподготовки

Специально для учителей, воспитателей и других работников системы образования действуют 50% скидки при обучении на курсах профессиональной переподготовки.

После окончания обучения выдаётся диплом о профессиональной переподготовке установленного образца с присвоением квалификации (признаётся при прохождении аттестации по всей России).

Обучение проходит заочно прямо на сайте проекта "Инфоурок", но в дипломе форма обучения не указывается.

Начало обучения ближайшей группы: 25 октября. Оплата возможна в беспроцентную рассрочку (10% в начале обучения и 90% в конце обучения)!

Подайте заявку на интересующий Вас курс сейчас: https://infourok.ru

Общая информация

Номер материала: ДБ-296869

Похожие материалы