Әдебиеттік
оқу
|
Уақыты:28.09
|
Кабинет:
18
|
Мұғалім:Мәдениет
М
|
Сабақтың
атауы
|
Мұғалім
|
Сілтеме
|
Әдебиет
оқулығының әдістемесі
|
Сабақтың
жабдығы
|
Сабақтың
көрнекілігі: әдістемелік кітапшалар, суреттер, плакаттар, топтамалар.
|
Жалпы
мақсаттар
|
Білімділік:
«Мұғалім» тақырыбына байланысты сөздермен танысу. Сөз тіркестері мен
сөйлемдер құрауды үйрету.
Дамытушылық: Сызбалармен жұмыс арқылы оқушылардың ой-өрісін дамыту, ойлау
қабілетін арттыру.
Тәрбиелік: Елге, жерге, отанға деген сүйіспеншілігін арттыру. Ана тілінде
еркін сөйлеуге дағдыландыру. Мұғалімді құрметтеуге, сыйлауға, қастерлеуге
тәрбиелеу.
|
Оқыту
нәтижесі
|
Топқа
бөлу
|
І топ.
«Жұлдызша»
Топ жетекшісі:
ІІ топ. «Қыран»
Топ жетекшісі:.
ІІІ топ. «Балдырған»
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушының іс-әрекеті
|
Ынтымақтастық
атмосферасы
|
Психологиялық
дайындық.
Екі көзің не үшін керек?
Жақсыларды көру үшін.
Екі құлағың не үшін керек?
Ақыл кеңес тыңдау үшін.
Екі қолың не үшін керек?
Елге көмек беру үшін.
Екі
аяғың не үшін керек?
Туған жерде жүру үшін!-
|
Оқушылар
мұғаліммен қосылып тақпақты айтады
|
Үй
тапсырмасын сұрау
|
Ассоциациялы
аймақ
оқытады
түсіндіреді
үйретеді
Мұғалім
жаттықтырады
жаттатады
жаздырады
Сонымен, ол кім?
|
Қызығушылықты
ояту
|
Мағынаны
тану
Мәтінді
тізбектеп оқу
|
Менің
анам – мұғалім.
Кеше мұғалімнің үйіне бардым.
Қазақ
тілімен байланыс жасау.
Ол мұғалімді бүгін көрді.
Мұғалімде көп кітаптар бар.
Мен мұғалімнен дәптер алдым.
Балалар
мұғаліммен театрға барды.
|
Сергіту
сәті
|
Иiлiп
оңға бiр, иiлiп, солға бiр.
Жаттығу
жасаймын.
Оң аяқ,
сол аяқ, оң аяқ , сол аяқ
Жаттығу
оңай-ақ.
|
Оқушылар
денелерін жатықтырады
|
Ой
толғаныс
|
«Мұғалім,
Оқытушы — болашақ ұрпақтарды қоғамдық өмірге тез әрі жеңіл қосылу
үшін және сол қоғамның сол мақсаттарды орындайтын адамдарды қамтамасыз ету
қабілетін арттыру үшін тәрбиелеу мен оқыту қажеттілігі себебінен әлемдегі ең
кең тараған мамандықтардың бірі.
Өз
ойыңмен бөліс.
|
Үй
тапсырмасы
|
Оқулықтағы тапсырманың қалғанын үй жұмысы ретінде беру
|
Күнделіктеріне
жазады
|
Бағалау
|
Смайликтер
арқылы кері байланыс орнату
|
|
|
|
|
|