Предпросмотр материала:
ҚМЖ №6
Пән: қазақ тілі Күні: Сынып: 6 В
Сабақтың тақырыбы: Адал дос
Сабақтың мақсаты: Достық, құрмет сезімдерін ояту.
Негізгі идеялар: дос, достық
|
Параметр Мақсат |
Мұғалім әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Түрткі тапсырма (индикатор) |
Талаптары ( табыс критериі) |
Ұйымдастыру формасы |
Күтілетін нәтиже |
Бағалау |
|
Білу
Достық пен қастықты ажыратуға машықтандыру |
Оқушыларға түрлі сөздерді беру |
Кейіпкерлердің достарын жазады |
Берілген кейіпкерлердің достарын жазыңыздар |
- Берілген суреттердегі кейіпкерлердің атауларын ата - Олар дос па? Қас па? - Олар туралы сөйлем құрастыр |
Топтық |
- Кейіпкерлерді біледі - Олардың достығы туралы біледі - Араларындағы Достық пен қастық себептерін айтады |
Топ аралық бақылау
|
|
Түсіну
Оқушылардың визуалды қабылдауын дамыту
|
Мультфильм көрсету |
Мультфильм көреді |
Мультфильмнің тақырыбын анықтаңыздар |
- Мұқият қараңыздар - Тақырыбын анықтаңыздар
|
Жекелеген |
- Мультфильм атауын айтады - Тақырыбын анықтайды - Негізгі идеяны ашады |
Мұғалім бағасы |
|
Қолдану Талдау Өз ойын еркін жеткізуге машықтандыру |
Деңгейлік тапсырмаларды беру |
Тапсырмаларды орындайды, |
А) достықтың белгілерін жазады
В)достардың портретін жасайды |
- Винни мен Пяточектың іс әрекетін жазыңыздар - Олардың ИАға деген сезімі туралы жазыңыздар - Винни мен пяточок қандай достар туралы жазыңыздар |
Топтық |
- Көргенің жаза алады - Іс-әрекетті сипаттай алады - Достарға сипаттама бере алады |
Бірі-бірі бағалау
|
|
Жинақтау Бағалау
|
Сұрақ қою Доссыз өмір сүре аламыз ба? Доссыз өмір қандай болады? |
Сөйлемді аяқтайды
|
Егер менің досым болмаса ......
Доссыз өмір болмайды Себебі ...... |
- Өз ойын жазады - Өмірден мысалы келтіреді |
Жеке
|
- Өз ойын жеткізе алады - Сауатты жаза алады - Достық туралы айтады |
Бірін-б бірі бағалау |
|
Рефлексия |
Стикер парақшыларын тарату Үй жұмысын беру Досқа хат жазу |
Сабақ туралы өз ойын жазу |
- Сабақта не ұнады? Не ұнаған жоқ туралы жазу |
- |
жекелеген |
- Сабаққа сыни баға бере алады. |
|
Данный урок предназначен для учителей казахского языка преподающих в 6 классах в русской школе. В плане расписаны задания предназначенные для уровня "А", "В", "С" с описанием декрипторов и критерриев оценивания. Тема урока "Мен дүкенге барамын". В ходе урока на уровне с лексическими заданиями, предложены и грамматические задания. Все задания подобраны с учетом возрастных особенностей учащихся. Все задания составлены согласно таксономии Блума. В ходе урока реализуются следующие модули: развитие критического мышлания, учет возрастных особенностей, ИКТ в преподавании,оценивание и новые подходы.
Данный урок предназначен для учителей казахского языка преподающих в 6 классах в русской школе. В плане расписаны задания предназначенные для уровня "А", "В", "С" с описанием декрипторов и критерриев оценивания. Тема урока "Мен дүкенге барамын". В ходе урока на уровне с лексическими заданиями, предложены и грамматические задания. Все задания подобраны с учетом возрастных особенностей учащихся. Все задания составлены согласно таксономии Блума. В ходе урока реализуются следующие модули: развитие критического мышлания, учет возрастных особенностей, ИКТ в преподавании,оценивание и новые подходы.
Профессия: Методист
Профессия: Научный сотрудник библиотеки
Профессия: Библиотекарь
Профессия: Начальник отдела (заведующий отделом) архива
Профессия: Специалист по микрокопированию и оцифровке документов
В каталоге 6 990 курсов по разным направлениям
Учебник: «Организация хранения и контроль запасов и сырья. Профессиональное образование», Володина М.В., Сопачева Т.А.
Тема: 2.1.1. Снабжение: понятие, значение, виды. Виды поставщиков, организация договорных отношений