Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
1 слайд
тАҚЫРЫБЫ:
“Қосындыны санға бөлу”
Тақырыбы:
Қайталау
2 слайд
Білімділік:Қосындыны санға бөлу ережесін пайдалану білігін бекіту жұмысын жүзеге асыру, қосындыны санға екі тәсілмен бөлуді ұйымдастыру. Есептерді әртүрлі тәсілдермен шығарту
Дамытушылық:Оқушылардың ақыл-ойын,логикалық ойлауы мен шығармашылық қабілеттерін арттыру,ойын түрлерін пайдалану арқылы сабаққа қызығушылықтарын арттыру.
Тәрбиелік:Сабақтағы белсенділікке, жазба жұмыстарды орындаудағы ұқыптылыққа, шапшаң есептеуге, нақты жауап беруге тәрбиелеу
Мақсаты:
3 слайд
Интербелсенді тақта, Power paint ,оқулық, кестелер, суреттер, бор, стикерлер, плакат, маркер
Қолданылатын көрнекіліктер:
4 слайд
СТО, АКТ, диалог арқылы оқыту, жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту, өзін-өзі бағалау, көшбасшылық, дарынды оқушылармен жұмыс
Қолданылатын модульдер:
5 слайд
Диалог, топпен жұмыс, жеке жұмыс, жұптық жұмыс, әңгімелеу, ой қозғау, сұрақ - жауап
Қолданылатын әдіс-тәсілдер:
6 слайд
Шаттық шеңбері
“Сен маған, мен саған”
“Сұрақтар бұрқасыны”
“Әрқайсысына затын табуға көмектес”
“Өрнектердің мәнін тап
“Мен білемін”
“Қызықты үштік”
“Бағалай білейік”
Рефлексия
Үйге тапсырма беру
Сабақ барысы:
7 слайд
Шаттық шеңбері
8 слайд
“Бағалау бағдаршамы”
Түсіндім
Түсінген сияқтымын
Мүлдем түсінбедім
9 слайд
“Сен маған, мен саған”
10 слайд
1.Көбейтудің компаненттерін ата
2.Бөлудің компонентерін ата
3.1 дм неше см бар?
4. 1 тәулікте неше сағат бар?
5.1сағатта неше минут бар?
6.Көлемді қалай табамыз?
7.Ауданды қалай табамыз?
8.2-нің кубы нешеге тең?
9.Периметрді қалай табамыз?
10.Қосындыны қалай санға көбейтеміз?
11.Қосындыны санға бөлу үшін не істейміз?
12. 3-тің кубы нешеге тең?
Сұрақтар бұрқасыны
11 слайд
“Әрқайсысына затын табуға көмектес”
12 слайд
бал
тосап
30 · 4
81 : 9
50 · 5
49 : 7
24:4 + 12:4
(21+14) : 7
(16+84) : 2
(22+18) · 3
13 слайд
«Өрнектердің мәнін тап
(17+13) :6
(16+12) :7
(80+20) : 10
(60+12):3
(50+35): 5
(90+18) :9
(80+12):2
28:7+16
= 5
= 4
= 10
= 24
= 17
= 12
= 46
= 20
14 слайд
«Мен білемін»
15 слайд
(50+15) : 5
(9+9) : 6
75 және 27 сандарының айырмасын 3 есе арттыр
(19+17) : 4
(42+24) : 6
70 және 4 сандарының көбейтіндісін 40 есе кеміт
(32+48) : 8
(52+11) : 9
40 және 16 сандарының қосындысын 7 есе
кеміт
16 слайд
Қызықты үштік
17 слайд
Мектеп асханасында 6 күнде 20кг сәбіз және 22кг картоп жұмсалады.Асхана күніне неше килограмм көкөніс жұмсайды?
Жаңа шағын ауданда 32 үй 4 қатарға бөлініп салынған.48 үй осындай осындай неше қатар құрайды?
5 жәшіктегі жүзімнің массасы 40 кг. жүзім салынған осындай 7 жәшіктің массасы қанша болады?
18 слайд
“Бағалай білейік”
19 слайд
Рефлексия
20 слайд
№4, №7 48 бет
Үйге тапсырма
21 слайд
Назарларыңызға
рахмет!
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
6 671 661 материал в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Жолаева Айгуль Абдымолдаевна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
500/1000 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс профессиональной переподготовки
300 ч. — 1200 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 180 ч.
Мини-курс
4 ч.
Мини-курс
5 ч.
Мини-курс
4 ч.