Сабақтың
басы
|
Оқушылармен
амандасу, ұйымдастыру, шаттық шеңберіне шақырып ағылшынша 1,2,3,4 деп санап 4
топқа бөлеміз. Топбасшысы сайланады. Оқушыларды алдарына қойған кәмпит арқылы
бағалануы айтылады. жұмысын тексеру №472. Оқушылар акт-да көрсетілген
жауаптар бойынша тексеред
“Кәмпит”
арқылы бағалау
Үй жұмысына :
дұрыс -2, қате-1
Миға шабуыл: 1
сұрақ -1 кәмпит
Деңгейлік
тапсырмалар: А деңгей -1, В деңгей-2, С деңгей -3.
Шығармашылық
есеп – дұрыс – 3,
қате-2. тест –
1 сұрақ -1 кәмпит
13-15 кәмпит – “ 5”
8-12 кәмпит - “4”
1-7 кәмпит - “3”
|
Оқулық, акт
|
Сабақтың
ортасы
|
Таңбалары әр
түрлі сандарды қосу.
(+) + (-)
Мен де қосудың
бір түрі
Бірақ саным
көбеймес
Абсолюттік шама
бойынша
Көбімнен азым
алынар
Оныма ешкім тең
емес.
Таңбасы көптің
қойылар,
Сөзімнің сырын
ұғып ал.
Қарама-қарсы
қосылса
Нәтиже әркез нөл
болар,
Айтқанымның жөні
бар.
1. «Миға
шабуыл» оқушылар видеоролик арқылы берілген сұрақтарға жауап береді.(6
сұрақ)
2.
3.
4. Оқулықпен
жұмыс. А,В,С деңгейлері бойынша жұмыс
№ 469
a+b - ?
1)
a=6 : b= -15
2)
a=7,6 b=-5.3
3)
a= -5/7 b= 2/7
Шығарылуы: 6+ (-15)=-9
7,6+(-5,3)=2,3
-5/7+2/7=-3/7
№ 483
1)
-6a+10a-9a=-13а
2)
2.3b-8b+1.7b=-4b
3)
-1/2c-1/3+5/6=0
4)
-3a-5a-3a=-11a
5)
-3.8b+9b-7b=-1.8b
6)
1/9c-5/9c-2/9c
=-2/3c
5. Сергіту
сәті.
Сергіту сәтінде оқушылар қолдарындағы сандарды координаталық түзу бойынша
орналасытру керек.
Топтық жұмыс. 15
қараша ақша күні екендігі айтылады, 4 топқа 4 банкоматтық карточка
таратылады. «bilimland» сайтында профессордың он транзакциясы көрсетілген.
Оқушылар интернетті пайдаланып профессордың ақшасын есептеу керек. Соңында
1850 шығу керек. Дұрыс жауап жасылмен белгіленеді, дұрыс болмаса қызыл
жанады.
Долар курсы
турылы ақпарат беріледі.
6. Тест тапсырмасы.
Әр оқушы жеке орындайды. 6 сұрақ
|
А
|
В
|
С
|
Д
|
-7,5+7,5
|
15
|
-15
|
1
|
0
|
-2+2,5
|
4,5
|
0,5
|
-4,5
|
-0,5
|
-2+1,5
|
-0,5
|
0,5
|
3,5
|
-3,5
|
-0,25+0,25
|
0
|
0,5
|
-0,5
|
0,125
|
-80,7+6
|
86,7
|
-86,7
|
-74,7
|
74,7
|
5+(-4,25)
|
0,75
|
-0,75
|
9,25
|
-9,25
|
|
Кеспе қағаздар, үлестірмелі
тапсырмалар
|
Саралау-оқушыларға
қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз?Қабілеті жоғары оқушыларға қандай
міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау-оқушылардың
материалды
меңгеру
дейгейін қалай тексеруді
жоспарлайсыз?
|
Денсаулық
және қауіпсіздік техникасының сақталуы
|
Саралау
іріктелген тапсырмалар, нақты бір оқушыдан күтілетін нәтижелер, оқушыға
дербес қолдау көрсету, оқу материалдары мен ресурстарын оқушылардың жеке
қабілеттерін есепке ала отырып іріктеу(Гарднердің жиындық зият теориясы)
түрінде болуы мүмкін.
Саралау
уақытты ұтымды пайдалануды есепке ала отырып, сабақтың кез-келген кезеңінде
қолдана алады
|
|
|
Сабақ
мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?
Оқушылардың
барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе,
неліктен?
Сабақта
саралау дұрыс жүргізілді ме?
Сабақтың
уақыттық кезеңдері сақталды ма?
Сабақ
жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?
|
|
Жалпы баға
Сабақтың жақсы
өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз?)
1:
2:
Сабақты
жақсартуға не ықпал ете алады(оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз?)
1:
2:
Сабақ барысында
сынып туралы немесе жекеленген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені
білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|