- 05.05.2016
- 753
- 0
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Сынып | 4 «А» | ||
Күні: | 08.04.16ж | ||
Мұғалімі | Нұрханова Жанат | ||
Пәні : | Әдебиеттік оқу | ||
Тақырыбы: | Сәкен Жүнісов «Түнгі сәуле» | ||
Оқу мақсаты | «Түнгі сәуле» әңгімесін оқи отырып, адамдар бір-біріне көмектесу керек екендігін сезінеді. | ||
Сабақ мақсаты | Барлық оқушылар: Автор туралы біледі. Мәтіндегі негізгі идеясын түсінеді;ой-пікірлерін еркін жеткізді; Оқушылардың басым көпшілігі: Оқушылардың 60 пайызы тақырып әңгіменің мазмұнын меңгереді. Жекелеген оқушылар: 40 пайыз оқушы жалпы тақырыпты түсінеді. Өз ойын тиянақтай біледі,нақты,толық жауап береді. Сыни тұрғыда ойлайды.Кейіпкерлерге сипаттама беруге үйренеді; | ||
Тілдік мақсат | Барлық оқушылар:Мәтінді түсініп оқиды; Күпшек-бұл жерде,дөңгелектің білік кигізілетін,шабақтар қондырылатын ұңғы тесіктері бар ортаңғы бөлігі. | ||
Табыс критерийлері | |||
Барлық оқушылар | Көпшілік оқушылар | Жекелеген оқушылар | |
Автор туралы біледі. Мәтіндегі негізгі идеясын түсінеді; | Оқушылардың 60 пайызы тақырып әңгіменің мазмұнын меңгереді. | 40 пайыз оқушы жалпы тақырыпты түсінеді. Өз ойын тиянақтай біледі,нақты,толық жауап береді. Сыни тұрғыда ойлайды. | |
Алдыңғы оқу | «Нан туралы өлең»(мәнерлеп оқу)
| ||
Жос.уақыт | Жоспарланған жаттығу түрлері | Бағалау | Ресурстар |
Басталуы
| Ұйымдастыру кезеңі «Такси» ойынын ойнату арқылы оқушыларды 4 топқа бөлу. Топ басшыларын сайлау. Топ ережесін құру. Бағалау парақшасын беру. Үй тапсырмасын сұрау.Тыңдалым «Ортада қаламсап» ойыны арқылы әр топтан 1 оқушыға оқыту. Қорытындылау. |
Мадақтау
Топтық бағалау
|
Машиналар суреті Қаламсап
Кесте |
Ортасы | «Ой қозғау» әдісі. Ашық сұрақтарға жауап алу.Айтылым -«Сәуле» ұғымын қалай түсінеміз? - Мәтін неліктен «Түнгі сәуле» деп аталды,қалай ойлайсыңдар? Автор туралы мәлімет беру. Сәкен Жүнісов Математикалық, логикалық сұрақтар Мағынаны тану.Оқылым Мәтінді 4 топқа бөліктер бойынша оқыту. Әр топтан бір-бір өкіл сайлап,келесі топтарға түсіндіру. Бөліктер бойынша мазмұнын айту. Сұрақ-жауап: -Сонымен, Мәтін жалпы не туралы? Не түсіндіңдер?Негізгі кейіпкерлері кім? Ағайынды балалар қандай ерлік жасады? Әңгімедегі балалардың есімдері кім? Жапар неге мазасызданды?-Жеңіс пен Бауыржан кімге көмектесті?-Егер Жеңіс машинаға көмек жасамағанда не болар еді? Оқиға қалай аяқталды?- Ой жинақтау, пысықтау Жеке оқушымен жұмыс
«Түртіп алу» әдісі .Жазылым Күпшек-бұл жерде,дөңгелектің білік кигізілетін,шабақтар қондырылатын ұңғы тесіктері бар ортаңғы бөлігі. Кейінгі тапсырмалар:
|
Автор туралы мәліметті айта білген оқушыларды мадақтау
мадақтау
Мадақтау
Топтық бағалау Үздік өкілді анықтау.
Мадақтау
Үздік нәтиже
Мадақтау Жетондар беру | Қима қағаздар Автор сурет Мәлімет Оқулық Дәптер Суреттер |
Соңы
| Үйге тапсырма:түсінгенін айту.Бағалау.«Алма ағашы » кері байланыс | Бағалау парақшасы | күнделік |
Не сәтті болды? | |||
Не сәтті болмады? | |||
Нені жақсартуға болады? |
6 664 711 материалов в базе
Настоящий материал опубликован пользователем Нұрханова Жанат Бидәкеқызы. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалВаша скидка на курсы
40%Курс профессиональной переподготовки
300/600 ч.
Курс повышения квалификации
72 ч.
Курс повышения квалификации
36/72 ч.
Мини-курс
10 ч.
Мини-курс
3 ч.
Мини-курс
3 ч.