Пән:
қазақ тілі
Сынып:
2 « »
|
Мектеп:
|
Күні:
.03.2018ж.
|
Мұғалімнің
аты-жөні :
|
|
Қатысқандар:
Қатыспағандар
саны:
|
|
Сабақтың тақырыбы:
|
104-
сабақ. Тоқсандық жиынтық жұмыс
|
|
Сабақ негізделген оқу мақсаттары
|
2.1.4.1.-тірек сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып
бойынша әңгіме құрау;
2.2.3.1.- мәтін мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар
құрастыру және жауап беру;
2.2.2.1.- синоним, антоним, омоним сөздерді ажырату және мағынасын
түсіну, сөйлеу барысында қолдану;
2.3.3.1.- оқыған, тыңдаған және аудиовизуалды материалдар
бойынша мұғалімнің көмегімен жоспар құру және тірек сөздерді пайдалана отырып
мазмұндама жазу.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
Ø Ашық түрдегі
толық жауапты қажет ететін тапсырманы орындайды.
Көпшілік оқушылар:
Ø
Жабық
түрдегі көп таңдауы бар және ашық түрдегі қысқа жауаптарды қажет ететін
тапсырманы орындайды.
Кейбір оқушылар:
Ø Алған білімдерін
жұмыс барысында қолдана алады, өз ойын дәлелдейді.
|
Бағалау критерилері
Ойлау дағдыларының деңгейі
(білу, түсіну, қолдану)
|
Ø Тірек
сөздерді қатыстыра отырып, берілген тақырып бойынша әңгіме құрайды.
Ø Мәтін
мазмұнын анықтауға бағытталған сұрақтар құрастырады және жауап береді.
Ø
Синоним, антоним, омоним сөздерді ажыратады және мағынасын
түсінеді, сөйлеу барысында қолданады.
Ø
Оқыған материалдар бойынша жоспар құрады және мазмұндама жазады.
|
Тілдік мақсаттар
|
|
Құндылықтарды дарыту
|
Мәңгілік Ел, бұл
– Жалпыұлттық бірлік, бейбітшілік пен келісім.
Біздің Отанымыз бір, ол – Тәуелсіз Қазақстан, біздің
еліміз бір – тағдырымыз ортақ.Бейбітшілік пен келісімнің ұлы ісіне адал
халықтың ғұмыры мыңжылдықтарға жалғасады.
|
Денсаулық және
техника қауіпсіздігінің
сақталуы
|
Сабақта
оқушыларға топқа бірігудегі, сабақ барысында ширату жаттығуын орындаудағы қауіпсіздік
ережелерін сақтауды ескерту
|
Пәнаралық байланыстар
|
Дене
шынықтыру,әдебиеттік оқу
|
АКТ қолдану дағдысы (сабақта қолданылатын болса
көрсетіңіз)
|
Ноутбук
|
Алдыңғы меңгерілген білім
|
зат
есім, зат есімнің жекеше және көпше ,дара және күрделі түрі
|
Сабақ
барысы:
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақта жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
2 мин
|
Ынтымақтастық атмосферасын орнату.
Оқушыларды
«Шаттық» шеңберіне жинаймын.
Келесі
өлең жолдарын іс-қимыл арқылы қайталатамын:
Қолымызды
созайық,
Күннен жылу
алайық.
Күннен алған
жылуды,
Жүрекке әкеліп
салайық.
Жүректегі жылуды,
Бір-бірімізге
сыйлайық.
|
Күн
суреті
|
Сабақ ортасы
35-мин
|
|
Тоқсандық
жиынтық бағалау тапсырмалары жазылған А4 парақ
Сурет
|
Сергіту
сәті
1
мин
|
Жұдырық,
жұмырық,шеңгел,
Біліп
ал, бәрін меңгер!
Және
де бұларға туыс
Бүксең
саусақты уыс.
Жұдырық,
жұмырық, шапалақ,
Бәрін
білсең, ғажап-ақ!
|
|
Сабақтың
Соңы
|
Үйге тапсырма: Өтілген
материалдарды қайталау.
|
Оқулық
|
Саралау
(қолдау қажет ететін оқушыға)
(Қабілеті
жоғары оқушыға берілетін тапсырма)
|
|
Кері байланыс
Бағалау
2 мин
|
«Бәйтерек» ағашына стикерлер жапсырады.
Сабақ
барысында көңіл-күйіңіз қандай болды? Неліктен?
Бүгін
не білдіңіз? Сіз үшін не жаңалық болды?
Сабаққа
қатысуыңызды қалай бағалайсыз?
Сабақта
қандай қиындықтар туындады?
Сабақ
аяқталғанда көңіл-күйіңіз қандай? Неліктен?
Бағалау
|
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба?
Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?
|
Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін
пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап
беріңіз.
|
|
Қорытынды
бағамдау
Қандай
екі нəрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай
екі нəрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ
барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды
жетілдіруге
көмектесетін не білдім?
|
|
|
|
|
|
|
|
|