Пән:
Математика
Сынып
1-сынып
Күні
31.01.2018
ж
|
Мектеп:
С.Бердіқұлов атындағы орта мектеп
Мұғалімнің аты-жөні Мырзалиева Н.
У.
Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:
|
Сабақ тақырыбы
|
Бөліктер және бүтін
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу
мақсаттары
|
1.2.2.1
теңдік және теңсіздікті, теңдеуді, тура және тура емес теңдік пен
теңсіздікті айыра біледі.
|
Сабақтың
мақсаты
|
Теңдік және теңсіздікті ажырата
білу.
Өрнектерді салыстыра отырып тура
және тура емес теңдіктерді құру.
|
Ойлау
деңгейлері
|
Білу,түсіну,
қолдану
|
Жетістік
критериі
|
Теңдік және теңсіздікті ажырата
біледі.
Өрнектерді салыстырады , тура
және тура емес теңдіктерді құрады.
|
Тілдік мақсат
|
Теңдік,
тесіздік, тура емес теңдік.
|
Құндылықтарды дарыту
|
Өзара сыйластыққа ,шығармашылыққа
тәрбиелеу.
|
Пәнаралық байланыстар
|
Дүниетану ,көркем еңбек.
|
Бастапқы білім
|
Өрнектерді
салыстыру.
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың
жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы
жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
5 минут
Сабақтың ортасы
10 минут
|
Психологиялық
ахуал қалыптастыру.
Қол
алысып ,қане біз,
Достасайық
бәріміз.
Айтарым
бар сендерге,
Тез
тұрыңдар шеңберге.
Қандай
жақсы бір тұру,
Достарменен
бір жүру!
Қандай
жақсы дос болу!
Мақсатты
жариялау:
Тура
теңдікті тура емес теңдіктен ажырата білетін боламыз.
Өрнектерді салыстырады , тура
және тура емес теңдіктерді құрамыз.
1-тапсырма
Топтық жұмыс. Білу. Түсіну.
Әр
топта неше бала бар? Санды өрнектерді салыстыр.
Дескриптор
1.
Әр топта неше бала бар екендігін анықтайды.
2.
Өрнектерді салыстырады.
Бағалау
«Бағдаршам» арқылы
|
Оқулық
, 30-31 бет суреттер
|
10
минут
Сергіту сәті 2мин
|
2-тапсырма
Білу Қолдану Жұптық жұмыс.
Жолдардың
ұзындығын тауып ,өрнек құрастыр және салыстыр.
Дескриптор
1.
Жолдардың ұзындығын табады.
2.
Өрнек құрастырып,салыстырады.
Бағалау
«Басбармақ»
Оң
қолымда бес саусақ,
Сол
қолымда бес саусақ.
Қосып
едім екеуін,
Болып
шықты он саусақ.
|
|
Сабақтың
соңы
10 мин
|
3-тапсырма
Дәптермен жұмыс Шытырман жолдардан, өрнектерді салыстыр.Теңсіздіктің астын
сыз.
Дескриптор
1.
Өрнектерді салыстырады.
2.Теңдіктердің
астын сызады.
|
|
Кері
байланыс
3 мин
|
«Жетістік
баспалдағы» әдісі арқылы
|
|
Саралау
–оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары
оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?
|
Бағалау
– оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?
|
Денсаулық
және қауіпсіздік техникасының сақталуы
Құндылықтармен байланыс
|
Қ: Өрнектерді салыстыр.
Д
: Тура емес теңдікті тап. Қатесін түзе.
|
«Басбармақ» «Жетістік баспалдағы» арқылы бағалау.
|
Партада
дұрыс отыру ережесін сақтау.
Өзара сыйластыққа , шығармашылыққа
тәрбиелеу
|
Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары /оқу мақсаттары
дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?
Жеткізбесе, неліктен?
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді
ме?
Сабақтың уақыттық кезеңдері
сақталды ма?
Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар
болды, неліктен?
|
Бұл бөлімді сабақ туралы өз
пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда
берілген сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|
Жалпы баға
Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі
(оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақты жақсартуға не ықпал ете
алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
1:
2:
Сабақ барысында сынып туралы немесе
жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі
сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
|
|
|
|
|
|
|