Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Начальные классы / Другие методич. материалы / Коучинг сабақ-жоспары "Дарынды және талантты балаларды анықтау"

Коучинг сабақ-жоспары "Дарынды және талантты балаларды анықтау"

  • Начальные классы

Поделитесь материалом с коллегами:



Күні: 27.09.2013

1коучинг-сессия


Коучингтің тақырыбы

«Топтық жұмыстық диалогтік оқытуына тиетін пайдасы мен әсері»

Сілтеме

Мұғалімге арналған нұсқаулық

www.cpm.kz

үлестірмелі материалдар

бейнесюжеттер

.

Ресурстар

Постер, маркер, түсті қағаз, желім, тақта


Мақсаты:

Мұғалімдердің іс –тәжірибесіне сүйене отырып диалогтің білім берудегі тиімді педагогикалық тәсіл екендігін түсіндіру. Диалогтік тәсілдердің түрлерін тәжірибеде қолданудағы тиімділігі туралы бағыт-бағдар беру.

Оқыту нәтижесі:

Мұғалімдер:

  • оқу үдерісіне диалогтік әдістерді енгізуге түсінік ала отырып өздерінің тәжірибесінде қолданылады;


Негізгі (түйінді) идеялар

Аудиторияға әңгімені енгізу және пайдалану


Сессияның барысы

Кезеңі

Коуч пен мұғалімдердің іс-әрекеттері


Ұйымдастыру кезеңі

Берілген тапсырманы орындаудағы қолданылған тәсілдер арқылы мұғалімдердің коучингқа деген қыщзығушылығын арттыру

Топқа бөлу(күннің көзі, көбелек)

Тапсырма:

Алақан(алақандарының суреттерін сала отырып, өздерінің ең жақсы 5 қасиеттерін жазады, содан кейін сол парақты көршісіне береді, ол кісі «алақанда» кісінің жақсы қасиеттерін жазады)


Біреуін оқып шығуға болады.

Осы адамның сіздерді таң қалдыратын қасиеттер табылды ма? Бұл пікірмен келісесіздер ме?

Қорытынды: Қасымыздағы жүрген әріптесімізді біз кейбір уақытта дұрыс бағаламаймыз және де ол кісіні дұрыс білмейміз


2 мин.

Кіріспе

«Егіздер» видеороликті көру

( 2 мин 6 сек)

Видеороликті тамашаладыңыз. Сонда нені көрдіңіздер?

Оны қалай түсіңдініз?

Қимылдар арқылы .

әңгіме. 5 мин.

Мұғалімдердің жауаптары.


Белсенді және енжар сыныбының белгілерін бөліп берінііз. (3 минут)

Сұрақ: Қай уақытта сынып белсенді болып саналады?

Сұрақтардың қандай түрлері диалогтың дамуына мүмкіндік туғызып жатады? (ашық немесе жабық сұрақтар) 2 минут

Әңгімелесу (сұрақтар арқылы) :

-Сабақтарыңызда әңгімелесудің қандай түрлерін қолданасыздар?

а) Диалогтан мұғалім өзі үшін не алады?

ә) Оқушы өзі үшін не алады?

Сергіту сәті «Қызыл өрік»

Мұғалімдердің жауаптары..

Тапсырма.

Ресурс арқылы оқу және талдау «Диалогтік оқыту»

(10 минут)

Мәтінді оқу

Тапсырма:

Ресурс «әңгіменің түрлері»: Алдарыңызда мәтін – талдап шығу, әңгіменің қандай түріне жатады

5 мин



Топтық жұмыс

Тапсырма:

Әңгіме түрлеріне тоқталып өту (видеороликтер арқылы)

А)Әңгіме-дебат(егіздер)

Ә)Кумулятивтік әңгіме(бастық)

Б)Зерттеушілік әңгіме(ханшайым)

Постер құру

(10 минут)

Екі жұлдыз, бір тілек

презентация


Қорытынды.

Сұрақ арқылы жұмыс:

«Топтық жұмыстық диалогтік оқытуына тиетін пайдасы мен әсері»

(10 мин)



Автор
Дата добавления 23.09.2015
Раздел Начальные классы
Подраздел Другие методич. материалы
Просмотров176
Номер материала ДВ-004752
Получить свидетельство о публикации

Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх