Инфоурок Начальные классы КонспектыБаспана түрлері. Дыбыс. Сөйлеу. 1 .1.8.1.Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту. Барлық оқушылар

Баспана түрлері. Дыбыс. Сөйлеу. 1 .1.8.1.Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту. Барлық оқушылар

Скачать материал

ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР

 

Пән: Сауат ашу

Мектеп: Сабынды орта мектебі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Өзім туралы.   І- бөлім.

 

Күні: 12.05.2017 жыл

 Мұғалімнің аты –жөні: Турлыбекова Галя  Кенесовна

 

Сынып:  1

Қатысқандар саны: 13

Қатыспағандар саны: -

Сабақтың тақырыбы

Баспана түрлері. Дыбыс. Сөйлеу.

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

                                                                                                                                               1 .1.8.1.Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту.

Сабақтың мақсаттары

 

 

Барлық оқушылар:

Дыбыстарды ажырату.

Буынға бөлу.

Оқушылардың басым бөлігі:

 Суретті қолданып өз ойын жеткізу.

Кейбір оқушылар:

 Әңгіме құрастыру.

Жетістік  критерийлері

1.Дыбыстарды ажыратады.Буынға бөледі.

2. Сюжетті суретті қолданып өз ойын жеткізеді.

3.Сурет бойынша әңгіме құрастырады.

Құндылықтарды дарыту

Құстарға деген қамқорлық көрсету. Туған мекеніне сүйіспеншілік.

Пәнаралық байланыс

Дүниетану,  көркем еңбек сабақтары.

АКТ қолдану дағдылары

Таныстырылым

Тілдік мақсат:

 Оқушылар істей алады:

Дыбыстарды ажырата алады..

Буынға бөле алады.

 Әңгіме құрастыра алады.

 

Пәнге қатысты лексика мен терминологиясы:

Баспана – жилье -  accommjdation     (акко мидейшн)                                              үй-  дом- house     (хаус) 

Диалог пен жазуға пайдалы сөз тіркестері:   

дыбысты талдау,  буынға бөлу, әңгіме құрастыру.

Алдыңғы оқу:

Мен ақынмын.  Дыбыс.

Жоспар

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

              3 мин

              2 мин

(С).Ширату жаттығуы: «Сурет»     http://borvrn.ru/wp-content/uploads/2011/08/3.jpg     

(С).«Ой қозғау» стратегиясы.

         Балалар, баспана деген сөзді қалай түсінесіңдер?

Бейне сурет

Сабақтың ортасы

 

 

             

 

 

 

 

         10 мин

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

 

                                           

          

        2 мин

 

 

 

 

         

      8 мин

 

 

 

           

 

 

 

 

 

         

 

  Сабақтың соны       

       5 мин

 

       

 

 

 

     

 

        2 мин

 

       

 

       3  мин

 

 

 

 (МК) Айтылым мен Тындалым, «Саралау»әдісі                                                                                                                                                                               (Ө). І-топ :Жабық сұрақтар.

1. Заттарды ата.     

2. Дыбыстық талдау жаса.

3.  Буынға бол.

  http://animalsfoto.com/preview/a8/a879bbc46c85413471e9f17ed13bfa0f.jpg                  http://img-fotki.yandex.ru/get/6720/208086671.12/0_18f12a_d0feed68_XXL.jpg  https://im0-tub-kz.yandex.net/i?id=ba9db5ddf4a42e52f075616f36c3b30a&n=33&h=215&w=318             http://remoskop.ru/wp-content/uploads/2015/02/saraj-koz-zimu-svoimi-rukami-video-2.jpg http://animalsfoto.com/preview/59/59db476e80027788f4ee9735d3e851cd.jpg  

 

  Дескриптор:

1. Заттарды ата алады.      .                       

2.Дыбыстық талдау жасай алады.                                                                 3.Буынға боле алады.                                                                                                Кері байланыс :«Ауызша»                                                                                                                                                                          (Ж).ІІ-топ:  Айтылым мен Тындалым .  «Өзара білім алуға көмектесетін диалогтік оқыту» әдісі .

 Суреттер бойынша сұрақ –жауап құрастыр.

      картинки лиса в траве                   http://www.wallpapermania.eu/images/lthumbs/2012-04/434_big-brown-bear.jpg                http://animalsfoto.com/preview/a8/a879bbc46c85413471e9f17ed13bfa0f.jpg 

                                                          http://remoskop.ru/wp-content/uploads/2015/02/saraj-koz-zimu-svoimi-rukami-video-2.jpg

      http://remoskop.ru/wp-content/uploads/2015/02/saraj-koz-zimu-svoimi-rukami-video-2.jpg                                                    http://img-fotki.yandex.ru/get/6720/208086671.12/0_18f12a_d0feed68_XXL.jpg       

                                  http://images.myshared.ru/10/980889/slide_23.jpg                 

  Дескриптор:  

1.Сұрақтар құрастыра алады.

2.Жауап бере алады.

3.Дыбыстық талдау жасай алады.

Кері байланыс:«Жазбаша» Бағалау парақшалары.

 

(Ж).«Оқушылардың қажеттіліктерін қанағаттындыру» әдісі.

ІІІ-топ:сурет салады,   мүсіндейді,  тақпақ айтады.

http://remoskop.ru/wp-content/uploads/2015/02/saraj-koz-zimu-svoimi-rukami-video-2.jpghttp://animalsfoto.com/preview/59/59db476e80027788f4ee9735d3e851cd.jpg           http://animalsfoto.com/preview/a8/a879bbc46c85413471e9f17ed13bfa0f.jpg           http://images.myshared.ru/10/980889/slide_23.jpghttp://www.wallpapermania.eu/images/lthumbs/2012-04/434_big-brown-bear.jpg

Дескриптор                                                                                      1. Сурет сала алады .                                                       2.Мүсіндей  алады.                                                                              3. Тақпақ айта  алады                                                                     Кері байланыс:  «Бағдаршам»

Сергіту сәті  :  «Қарлығаш»                                                                                                                   ). Айтылым мен Тындалым  «Блум таксаномиясы»  .                                                                                            Баспана түрлері

https://im0-tub-kz.yandex.net/i?id=545aa573af65b238c0f5e027a5089eec-l&n=13

 


 

 

 

     http://obzorka.net/pic/572a2e18d9143572a2e18d9179_720.jpg

 

 

http://ves-fundament.ru/wp-content/uploads/2013/07/usilenie-fundamenta-sushhestvujushhego-chastnogo-doma.jpg

Дескриптор                                                                                       1.Баспана түрлерін ажырата алады.                                                            2. Сюжетті суретті қолданып өз ойын жеткізе алады.                   3. Сурет бойынша әңгіме құрастыра алады.                                                                    Кері байланыс:   «Сэндвич»                                                                        ) Айтылым мен Тындалым                                                                   «Әлемді шарлау » стратегиясы   .                                     http://yavshoke.net/storage/upload_images/2014-05-07/8051/0jpg_original.jpg http://www.topcrop.ru/wp-content/uploads/2014/12/casa-caracol-mexico.jpg Самые красивые дома в мире   http://cdn.fishki.net/upload/post/2016/11/10/2132486/uzn-1410964801.jpg http://www.topcrop.ru/wp-content/uploads/2014/12/agalarov_eatate_villa.jpg http://cdn.fishki.net/upload/post/2016/11/10/2132486/uzn-1410964464.jpg  Самые красивые дома в мире

 

Тілдік құзыреттілік:

Баспана – жилье -  accommjdation     (акко мидейшн)                                              үй-  дом- house     (хаус)      

Рефлексия:  1,2 ,3

       

Суреттер, житондар

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Суреттер,қа-лам ,қағаз

 

Бағалау парақшалары

 

 

 

 

 

Суреттер,

 


ермексаз, түрлі-түсті қарындаштар,А3 , қалам 

 

 

 

Бейне жазба

 

 

Ватман,

фломастер

 

 

 

 

 

 

АКТ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Саралау – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

 

Сурет сала алады                                                     Мүсіндей  алады.                                                                               Тақпақ айта  алады                                                                    

 

 

 

 

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін  тексеру жоспарыңыз?  

Қалыптастырушы бағалау.Кері байланыс:

«Сэндвич»                    «1,2 ,3»                      «Бағдаршам»

                

 

Қолдау көрсету.

Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.

Баспана – жилье -  accommjdation     үй-  дом- house    

 

 

 

Рефлексия  Сабақтың мақсатына жеттім бе?Оқушылар не үйренді? Жоспарланған уақытты ұстандым ба? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?

 

 

 

 

 

 

 

Просмотрено: 0%
Просмотрено: 0%
Скачать материал
Скачать материал "Баспана түрлері. Дыбыс. Сөйлеу. 1 .1.8.1.Берілген сюжетті сурет бойынша шағын әңгіме құрап айту. Барлық оқушылар"

Методические разработки к Вашему уроку:

Получите новую специальность за 2 месяца

Руководитель организации

Получите профессию

Секретарь-администратор

за 6 месяцев

Пройти курс

Рабочие листы
к вашим урокам

Скачать

Скачать материал
