Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Математика / Конспекты / "Функцияның туындысын табу" тақырыбында сабақ жоспары

"Функцияның туындысын табу" тақырыбында сабақ жоспары


До 7 декабря продлён приём заявок на
Международный конкурс "Мириады открытий"
(конкурс сразу по 24 предметам за один оргвзнос)

  • Математика

Поделитесь материалом с коллегами:

САБАҚ ЖОСПАРЫ/ ПЛАН УРОКА

Пән предметатематика күні/дата

Сабақ №/урока 38 топ/группа Э-11/Э-12

Сабақтың тақырыбы\тема урока:туындыны кестенің көмегімен табу\нахождение производной по таблице

Сабақтың типі/тип урока:бекіту сабағы\закрепления материала

Сабақтың мақсаты/цели урока:

  • Оқушыларға дифференциалдау ережелерін және кестені қолданып туындыны табуды үйрету\научить находить производную с помощью таблицы и правил дифференцирования

  • Кестемен жұмыс дағдысын қалыптастыру\развить навык работы с таблицей производных

  • Өзін-өзі тексеру арқылы жауапкершілікке тәрбиелеу\способствовать воспитанию чувства ответственности через самопроверку

Құрал-жабдықтар/оборудования:

  • көрнек құралдар/наглядные пособия: « Фуекция туындысы» кестесі

  • таратпа материал/раздаточные материалы:карточкалар

Сабақтың өту барысы/ход урока:

  1. Ұйымдастыру кезеңі/организационный момент:

Оқушылармен амандасу, түгендеу,сабаққа қажетті құралдарын

қадағалау,жаңа сабаққа нұсқау беру./Приветствие,отметка

отсутствующих,подготовка к уроку,сообщение плана работы.

2.Үй тапсырмасын тексеру\проверка домашнего задания

  • ауызша (дайын жауаптар арқылы) №191,№192,№193№194 өзін –өзі тексеру

  • Кестені дұрыс толтырғанын\правильное заполнение таблицы

  • Кестедегі формуланы дәлелдеу\доказательство формул в таблице

3.Қажетті білімін пысықтау\актуализация ранее изученных знаний

  • Мысалдар арқылы кестенің қолданылуын

4.Сабақтың тақырыбын айту,мақсатын ашу./сообщение темы и целей урока:

Материалды жеткізу әдісі/Способ изложения:оқулықпен жұмыс\работа с учебнико

Қысқаша мазмұны/краткое изложение нового материала

  • Дифференциалдау ережелерін жазу &4.п.15.1

1.hello_html_cf0cdd.gif 2.hello_html_m832122a.gif 3hello_html_m103a4da0.gif 4.hello_html_m774e4015.gif

  • Тақтада мысалдарын талдау

5.Сабақты бекіту/закрепление материала:

А.№208-№211)функцияның туындысын табыңыз

В.ерте бітірген оқушыларға №218(а.б)

6.Күтілетін нәтиже/ожидаемые результаты:

білу керек/должны знать: функцияның туындысын табуды

жасай біледі/уметь:функцияның hello_html_69b83015.gifнүктедегі туындысын табуды

түсіну тиіс/понимать: туындының қолданылуын

6.Үйге тапсырма/задание на до:

  • hello_html_7233e67b.gif4п.15.1оқып формулаларын дәлелдеу

  • 208-№211қалғандарын

7.Сабақты қортындылау/подведение итогов

Нені қайталадық?не білдік? Не істей аламыз?

Что повторили?что узнал?чему научились?

8.Бағалау/оценивание:үй тапсырмасын,тақтада жұмыс,ерте бітіргендер

9.Рефлексия:

Сабақ ұнады ма?Қандай қиындықтар болды?Себеп?

Понравился ли вам урок?Какие трудности встречались?Причина?



Оқытушы/преподаватель:Рахимберлина А.С



САБАҚ ЖОСПАРЫ/ ПЛАН УРОКА

Пән предметатематика күні/дата

Сабақ №/урока 39 топ/группа Э-11/Э-12

Сабақтың тақырыбы\тема урока:туындыны кестенің көмегімен табу\нахождение производной по таблице

Сабақтың типі/тип урока:бекіту сабағы\закрепления материала

Сабақтың мақсаты/цели урока:

  • Дифференциалдау ережелерін және функцияның туындысын табуды бекіту\закрепить навык вычисления производной с помощью таблицы и правил дифференцирования

  • Кестемен жұмыс дағдысын қалыптастыру\развить навык работы с таблицей производных

  • Белсенді жұмыс істеу арқылы уақытты тиімді жоспарлауға тәрбиелеу\способствовать воспитанию умению рационально планировать время путем активной работы

Құрал-жабдықтар/оборудования:

  • көрнек құралдар/наглядные пособия: « Функция туындысы» кестесі,диференциалдау ережелері

  • таратпа материал/раздаточные материалы:карточкалар

Сабақтың өту барысы/ход урока:

  1. Ұйымдастыру кезеңі/организационный момент:

Оқушылармен амандасу, түгендеу,сабаққа қажетті құралдарын

қадағалау,жаңа сабаққа нұсқау беру./Приветствие,отметка

отсутствующих,подготовка к уроку,сообщение плана работы.

2.Үй тапсырмасын тексеру\проверка домашнего задания

191,№192,№193,№194 кейбір оқушылар

кестені қолдануға математикалық диктант бірін-бірі тексеру

бағалау критерийлері 8-9- «5» 6-7 «4» 4-5- «3» 1-3-«2»



нұсқа

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

3x

hello_html_m1c40625f.gif

hello_html_1e398b2a.gif

hello_html_m213b8b5c.gif

2hello_html_m3b2bc70f.gif

2tgx

hello_html_6eb5f3ad.gif

hello_html_cf0cdd.gif

hello_html_m774e4015.gif

2

hello_html_b1c2874.gif

3sinx

hello_html_6eec8aff.gif

hello_html_38d2a736.gif

-7x

hello_html_26b95237.gif

hello_html_m5cc9033a.gif

hello_html_m832122a.gif

hello_html_m796ff63.gif



3.Сабақты бекіту/закрепление материала:№212,№213.216.№214,№215 (аб)№212 берілген нүктеде функцияның мәнін табыңыз,№213,216 hello_html_m2cc4f21b.gif

теңдеуін шешіңіз,№214hello_html_7a6fbc2e.gif теңсіздігін шешіңіз,№215 функцияның туындысын табыңыз

топпен жұмыс

Iтоп( а ) IIтоп( б ) IIIтоп (а) IVтоп ( б)

4.Күтілетін нәтиже/ожидаемые результаты:

білу керек/должны знать: Дифференциалдау ережелерін,функциялардың туындысын

жасай біледі/уметь:функцияның туындысын кестемен табуды

түсіну тиіс/понимать: туындының қолданылуын

5.Үйге тапсырма/задание на до:

212,№213,№216,№214,215қалғандарын

6.Сабақты қортындылау/подведение итогов

Нені қайталадық?не білдік? Не істей аламыз?

Что повторили?что узнал?чему научились?

7.Бағалау/оценивание:үй тапсырмасын,тақтада жұмыс,ерте бітіргендер

8.Рефлексия:

  • Сабақ ұнады ма?Қандай қиындықтар болды?Себеп?

  • Понравился ли вам урок?Какие трудности встречались?Причина?



Оқытушы/преподаватель:Рахимберлина А.С








57 вебинаров для учителей на разные темы
ПЕРЕЙТИ к бесплатному просмотру
(заказ свидетельства о просмотре - только до 11 декабря)

Автор
Дата добавления 29.01.2016
Раздел Математика
Подраздел Конспекты
Просмотров88
Номер материала ДВ-391571
Получить свидетельство о публикации

Включите уведомления прямо сейчас и мы сразу сообщим Вам о важных новостях. Не волнуйтесь, мы будем отправлять только самое главное.
Специальное предложение
Вверх