- 03.10.2020
- 4471
- 228
Оқушының білім алғандығының дәлелдемелері қамтылған тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау жөніндегі рефлексивтік есеп В2 есебі.
Күні 13 .10 .2014. |
2 « в » сыныбы |
|
Тақырыбы |
Төрт түлік туралы қортынды сабақ . |
|
Сілтеме |
1.Әдістемелік құрал . 2 – сыныпқа арналған әдебиеттік оқу оқулығы . Авторлары :Б .Т .Қабатай ,С .Р .Рахметова . |
|
Мақсаты |
Шығармашылық тапсырмалар арқылы төрт түлік мал туралы білімдерін кеңейту. |
|
Күтілетін нәтиже |
Төрт түлікті танып біледі.Төлдерін ажыратып атай алады.Олардан алатын өнімдердің адамға пайдасын біледі.Ұсынылған шығармашылық тапсырманы орындайды. |
|
Негізгі түйіні |
Топтық жұмыс арқылы оқушылар өзара пікір алмасып , ортақ тұжырымға келед і. Қызығушылықты оятатын тапсырмалар арқылы дарынды балалармен жұмыс жүргізіледі . |
|
Ресурстар |
Оқулық , А 3,стикер, маркер , интерактивті тақта. Слайттар ,өзін – өзі бағалау парағы ,смайликтер., |
|
Сабақ мазмұны |
Мұғалімнің әрекеті |
Оқушы әрекеті |
Сабақ кезеңдері 1.Ұйымдастыру кезеңі Көңілашар. « Ізгі тілектер ».
2.Топқа бөлу. «Түрлі-түсті қасықтар арқылы »
3.Жануарлардың көптүрлілігі.(слайд ).
4.Тест жұмысы.
5.Тұсаукесер.. Суреттер сөйлейді.
6.Оқулықпен жұмыс.,
7 .Топпен жұмыс .
.
8.Сергіту сәті.
9.Сәйкестендір.
.
10.Кері байланыс.. « Білім ағашы ».
12.Үйге тапсырма .
13.Бағалау .
|
« Доп лақтыру » арқылы бір - бірімізге жақсы тілектер айтамыз ..
Сынып оқушыларын түрлі - түсті қасықтар арқылы топқа бөлу .
Тақтада қандай жануар бейнеленгенін,әр қайсысы қай топқа жататынын сұрау.
Оқушылардың өткен білімдерін тексеру үшін , тест жұмысын алу.
.
Тақтадан үй жануарлары мен төлдері бойынша суреттер көрсетіліп ,сұрақтар қойылады . Нелердің суретін көріп тұрсыңдар?
Қай төл қай жануардікі? Өлеңд і мәнерле п оқыту.
« Үй жануарлары » постер дайындау .
«Қара жорға» өлеңі бойынша
.
« Маған суық » ойыны.Жануарларды олардың тұратын баспанасымен сәйкестендіру.
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жаздырып , « Білім ағашына » жапсырады .
Үй маңайына бақылау жүргізу.Қандай жануарды көрдіңдер ,олар немен қоректенеді.?Өзің қалаған бір жануардың тіршілігі туралы дәптерлеріңе жаз .
Мұғалім қорытынды бағаны өзі қояды. Мадақтай отырып , смайликтер тарату.
|
Бір – біріне жақсы тілектер айтады .
Түстер бойынша топтасып ,өз үстелдерінің басына жиналады.
Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді .
Оқушылар жұппен бір –бірлерін жауап парағы арқылы тексеріп бағалайды . Критерийлер : « 5 »- 0 қате « 4 » -1 қате « 3 » -2 -3 қате . Оқушылар сұрақтарға жауап береді. кесте толтырады Оқушылар өлеңді тізбектей мәнерлеп оқиды. Оқушылар топпен бірге постер дайындайды.Топтан бір –бір адам шығып постерқорғайды.Әр топ бір –бірін 2-жұлдыз,1-тілек арқылы бағалайды.
Оқушылар әуен сазымен қимылдар жасайды.
Оқушылар тапсырманы орындайды.
Оқушылар стикерге өз ойларын жазады.
Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.
|
Настоящий материал опубликован пользователем Серикболова Бактыгуль Сулейменовна. Инфоурок является информационным посредником и предоставляет пользователям возможность размещать на сайте методические материалы. Всю ответственность за опубликованные материалы, содержащиеся в них сведения, а также за соблюдение авторских прав несут пользователи, загрузившие материал на сайт
Если Вы считаете, что материал нарушает авторские права либо по каким-то другим причинам должен быть удален с сайта, Вы можете оставить жалобу на материал.
Удалить материалучитель начальных классов
Файл будет скачан в форматах:
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 83 бұйрығы бойынша 2-қосымшаның «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының (оқу-өндірістік комбинаттар) педагогтері үшін (жалпы білім беретін пәндер, жалпы кәсіптік және арнайы пәндер, жалпы гуманитарлық және әлеуметтік-экономикалық пәндер бойынша оқытушылар, әдіскерлер, өндірістік оқыту шеберлері) ПББ балдарын бөлу» нысаны.
Осы материал Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 139-бабының 7-тармағына, "Педагог мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабына сәйкес келеді.
ПББ аттестатталушының өтініші бойынша осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес білім беру саласындағы уәкілетті орган айқындаған мерзімдерде өткізіледі.
Курс повышения квалификации
Курс повышения квалификации
36/72 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Курс повышения квалификации
36 ч. — 144 ч.
Еще материалы по этой теме
Смотреть
Рабочие листы
к вашим урокам
Скачать
Оқушының білім алғандығының дәлелдемелері қамтылған тізбектелген сабақтар топтамасын жоспарлау жөніндегі рефлексивтік есеп В2 есебі.
Күні 13 .10 .2014.
2 « в » сыныбы
Тақырыбы
Төрт түлік туралы қортынды сабақ .
Сілтеме
1.Әдістемелік құрал . 2 – сыныпқа арналған әдебиеттік оқу оқулығы .
Авторлары :Б .Т .Қабатай ,С .Р .Рахметова .
Мақсаты
Шығармашылық тапсырмалар арқылы төрт түлік мал туралы білімдерін кеңейту.
Күтілетін нәтиже
Төрт түлікті танып біледі.Төлдерін ажыратып атай алады.Олардан алатын өнімдердің адамға пайдасын біледі.Ұсынылған шығармашылық тапсырманы орындайды.
Негізгі түйіні
Топтық жұмыс арқылы оқушылар өзара пікір алмасып , ортақ тұжырымға келед і. Қызығушылықты оятатын тапсырмалар арқылы дарынды балалармен жұмыс жүргізіледі .
Ресурстар
Оқулық , А 3,стикер, маркер , интерактивті тақта.
Слайттар ,өзін – өзі бағалау парағы ,смайликтер.,
Сабақ мазмұны
Мұғалімнің әрекеті
Оқушы әрекеті
Сабақ кезеңдері
1.Ұйымдастыру кезеңі
Көңілашар. « Ізгі тілектер ».
2.Топқа бөлу. «Түрлі-түсті қасықтар арқылы »
3.Жануарлардың көптүрлілігі.(слайд ).
4.Тест жұмысы.
5.Тұсаукесер..
Суреттер сөйлейді.
6.Оқулықпен жұмыс.,
7 .Топпен жұмыс .
.
8.Сергіту сәті.
9.Сәйкестендір.
.
10.Кері байланыс..
« Білім ағашы ».
12.Үйге тапсырма .
13.Бағалау .
« Доп лақтыру » арқылы бір - бірімізге жақсы тілектер айтамыз ..
Сынып оқушыларын түрлі - түсті қасықтар арқылы топқа бөлу .
Тақтада қандай жануар бейнеленгенін,әр қайсысы қай топқа жататынын сұрау.
Оқушылардың өткен білімдерін тексеру үшін , тест жұмысын алу.
.
Тақтадан үй жануарлары мен төлдері бойынша суреттер көрсетіліп ,сұрақтар қойылады .
Нелердің суретін көріп тұрсыңдар?
Қай төл қай жануардікі?
Өлеңд і мәнерле п оқыту.
« Үй жануарлары » постер дайындау .
«Қара жорға» өлеңі бойынша
.
« Маған суық » ойыны.Жануарларды олардың
тұратын баспанасымен сәйкестендіру.
Бүгінгі сабақтан алған әсерлерін стикерге жаздырып , « Білім ағашына » жапсырады .
Үй маңайына бақылау жүргізу.Қандай жануарды көрдіңдер ,олар немен қоректенеді.?Өзің қалаған бір жануардың тіршілігі туралы дәптерлеріңе жаз .
Мұғалім қорытынды бағаны өзі қояды.
Мадақтай отырып , смайликтер тарату.
Бір – біріне жақсы тілектер айтады .
Түстер бойынша топтасып ,өз үстелдерінің басына жиналады.
Оқушылар қойылған сұрақтарға жауап береді .
Оқушылар жұппен бір –бірлерін жауап парағы арқылы тексеріп бағалайды .
Критерийлер :
« 5 »- 0 қате
« 4 » -1 қате
« 3 » -2 -3 қате .
Оқушылар сұрақтарға жауап
береді.
кесте толтырады
Оқушылар өлеңді тізбектей мәнерлеп оқиды.
Оқушылар топпен бірге постер дайындайды.Топтан бір –бір адам шығып постерқорғайды.Әр топ бір –бірін 2-жұлдыз,1-тілек арқылы бағалайды.
Оқушылар әуен сазымен қимылдар жасайды.
Оқушылар
тапсырманы орындайды.
Оқушылар стикерге
өз ойларын жазады.
Оқушылар тапсырманы күнделіктеріне жазып алады.
7 242 155 материалов в базе
Вам будут доступны для скачивания все 219 085 материалов из нашего маркетплейса.
Мини-курс
8 ч.