Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Свидетельство о публикации

Автоматическая выдача свидетельства о публикации в официальном СМИ сразу после добавления материала на сайт - Бесплатно

Добавить свой материал

За каждый опубликованный материал Вы получите бесплатное свидетельство о публикации от проекта «Инфоурок»

(Свидетельство о регистрации СМИ: Эл №ФС77-60625 от 20.01.2015)

Инфоурок / Математика / Другие методич. материалы / Абдугафарова Райхан Есептер шығару Математика пәнінен
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 28 июня.

Подать заявку на курс
  • Математика

Абдугафарова Райхан Есептер шығару Математика пәнінен

библиотека
материалов

Бекітемін: ___________

Мектеп директоры: Қ.Ш.Нұрманова

Пәні: Математика

Пән мұғалімі: Р.Р.Абдугафарова




Математика

Күні 10.03.2015ж

Сабақ: 2

Сабақтың тақырыбы

Есептер шығару.


Мақсаты

Оқушылардың функцияның кестемен берілуін білу және сипаттап беру, есептер шығаруда кестені қолдана алу .

Жұмыс нәтижесі

Функфияның кестемен берілуін біледі және сипаттайды.

Есептер шығаруда кестемен берілуін қолдана алады

Сілтеме

Оқулық: Математика 6-сынып Т.А.Алдамұратова,Т.С.Байшоланов___________



Қолданылған әдістері мен тәсілдері

Жана тәсілдер:

Топтастыру: Әріптер жазылған стикерлер арқылы 4 топқа бөлу.

Жеке жұмыс: деңгейлік есептер шығару.

Топтық жұмыс: Оқулықтағы есетерге постер қорғау.

СТО стратегиясы,АКТ: интерактив тақта

Бағалау: Формативті бағалау екі жұлдыз,

бір тілек

Рефлексия: Не білдім? Не білгім келеді? Не ұнады?

Ресурстар

Флипчарт,А-3 қағазы, түсті қағаз, маркерлер,тақырыпқа сай таныстырылым

Сабақтың өтілетін уақыты

45 минут




Сабақ жоспары

  1. Ұйымдастыру: мақсат қою, оқушыларды топқа бөлу (5 мин)

  1. Сабақ барысы: Блум таксаномиясы бойынша

  2. Рефлексия

  3. Үйге тапсырма

Үйге тапсырма

7.2.Есеп№1302









Ойлауды

Блум бойынша жіктеу

Мақсат


Түрткілер.




Күтілетін нәтиже:





.

Бағалау

Критерийлер

Дескрип-тор

Ұпай

Ұпай

Жиын-тық баға

Білу

(5мин)

Үй тапсырмасы

бойынша

білімін анықтау

"Миға шабуыл"

Бұлт арасынан күнді алып шығу.

1) Функцияның кестемен берілуінің алгоритмін атау.

2) Функцияның кестемен берілуі қандай мақсатты көздейді?



«Функцияның кестемен берілуі » тақырыбы бойынша есепті «Ортада қаламсап" стратегиясымен тексеру



1. № 1292









Сұрақтар арқылы және «Ортада қаламсап" стратегиясымен үйге берілген есептерді тексеру арқылы білімі анықталады.


Білім көлемін зерделеу


Есепті толық шығарған

3



Есепті жартылай шығарған

2


Есепті шығаруда қиналған

1


Түсіну

(10мин)

Оқулықтағы жаңа тақырыптың мәнін игерту.




Оқулық бойынша топтық жұмыс:

1295

1)Функция мен аргументті кесте бойынша табу.

1297

2) Функцияның кестесі арқылы формуласын табу

постер қорғау






Тақырыптың мәнін сұрақ жауап арқылы талдап түсінеді

Формативті бағалау: «Екі жұлдыз, бір тілек»

Тақырыптың мәнін игеру деңгейін анықтау

Тақырыпты толық меңгерді

3



Тақырыпты жартылай меңгерді

2


Тақырыпты меңгеруге қиналды

1


Қолдану

(15мин)

Алған білімдерін есеп шығаруда қолдану


Оқулықпен жұмыс.

Есептер шығару:

1-2 топ №1300

3-4 топ №1301





Сергіту сәті :

Ойлан тап! Сан есімдердің сыңарын тап.



2015

сынып

биыл қай жыл?

ХХІ

Жас

Қай ғасырда өмір сүреміз?

6

Ғасыр

Нешінші сыныпта оқисыңдар?

2

наурыз

Нешінші сабақ болып жатыр?

13

-сабақ

Нешедесіңдер?

14

жыл

Бүгін нешесі?



Алған білімін тәжірибеде қолдану арқылы есептің шығару жолдарын түсінеді.



Есеп шығару дағдыларын дамыту

Толық және дұрыс шығарды







Толық шығарылғанмен қателіктер болды





Шығаруда қиналды





Талдау

(3мин)

Тақырыпқа байланысты есеп шығару жолдарына талдау жасау.

Тақырып бойынша сұрақ жауап арқылы алған білімдеріне талдау жасау .

Сұрақ жауап арқылы есеп шығару жолдарына талдау жасай алады

Есеп шығару жолдарына талдай алу мүмкіндігін анықтау

Сұраққа толық жауап берді







Сұраққа жартылай жауап берді





Сұраққа толық жауап беруге қиналды





Жинақ

Тау

(6мин)

Алған білімдерін жинақтап, ой қорыту.

Оқушылар топтық сұрақтар дайындап, бір-бірімен алмасады

білімдерін нақтылап, ой қорытынды жасайды

Білімдерін жинақтап тұжырымдайалуы

Сұрақтардың дұрыс құрастыруы және толық жауап беруі







Сұрақтардың дұрыс құрастыруда қателіктердің болуы жауап беруі





Сұрақтардың дұрыс құрастырмалуы Жауап беруде қиналды





Бағалау

(5мин)

Ойын шыңдауға итермелеу.



Үйге тапсырма (1мин)

1302 есеп

Рефлексия: Не білдім? Не білгім келеді? Не ұнады?



Ой қорытып, бағалайды.

Өзіндік ой – пікірін білдіре алуы

Кесте толық толтырылып, ойын жеткізе алды

3





Кесте толық толтырылып, ойын жартылай жеткізе алды

2








Подайте заявку сейчас на любой интересующий Вас курс переподготовки, чтобы получить диплом со скидкой 50% уже осенью 2017 года.


Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ

Автор
Дата добавления 14.01.2016
Раздел Математика
Подраздел Другие методич. материалы
Номер материала ДВ-337317
Получить свидетельство о публикации