Добавить материал и получить бесплатное свидетельство о публикации в СМИ
Эл. №ФС77-60625 от 20.01.2015
Инфоурок / Начальные классы / Рабочие программы / Открыты урок по логике на тему "Зейінді шоғырландыру" 2-класс
ВНИМАНИЮ ВСЕХ УЧИТЕЛЕЙ: согласно Федеральному закону № 313-ФЗ все педагоги должны пройти обучение навыкам оказания первой помощи.

Дистанционный курс "Оказание первой помощи детям и взрослым" от проекта "Инфоурок" даёт Вам возможность привести свои знания в соответствие с требованиями закона и получить удостоверение о повышении квалификации установленного образца (180 часов). Начало обучения новой группы: 24 мая.

Подать заявку на курс
  • Начальные классы

Открыты урок по логике на тему "Зейінді шоғырландыру" 2-класс

библиотека
материалов

hello_html_6f75cea0.gifhello_html_6f75cea0.gifhello_html_6f75cea0.gifhello_html_6f75cea0.gifhello_html_6f75cea0.gifhello_html_m7c1c620c.gifhello_html_m7c1c620c.gifhello_html_m7c1c620c.gifhello_html_m7c1c620c.gifhello_html_m7c1c620c.gifhello_html_m7c1c620c.gifhello_html_m5c9d6b69.gifЛогика әлемі

Тақырыбы: Зейінді шоғырландыру

Сабақтың мақсаты:

Әртүрлі тапсырмалар беру арқылы оқушының зейінін шоғырландыруға ықпал жасау;

Оқушының ой- пікірін еркін жеткізуге ерік беру, шығармашылық жұмысқа жұмылдыру арқылы таным- түсініктерін дамыту;

Жылдамдыққа, жинақылыққа тәрбиелеу;

Сабақтың типі: жаңа сабақ;

Сабақтың әдісі: Түсіндірмелі, әңгімелеу;

Пәнаралық байланыс: қазақ тілі, бейнелеу;

Оқыту құралдары: Оқулық, суреттер , тапсырмалар.

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру бөлімі: Сабаққа әзірлік

ІІ. Жаңа материалды меңгерту

Оқулықпен жұмыс

Ширату. Жылдамдыққа берілген тапсырма.

  1. Дауысты дыбыстарды ата. а, ә, о, ө, е, ү, ұ, ы, і, э, ю, я

  2. Қосудың құрамдас бөлігін ата. қосылғыш, қосылғыш, қосындының мәні

  3. Аулада жүрген қаздардың аяқтарының саны сегіз. Аулада қанша қаз жүр? 4 қаз жүр

  4. Циркте ең күлдіргі әртіс кім? сайқымазақ

  5. Ең үлкен бір таңбалы санды ата. 9 саны

  6. Шөл далада келе жатқан түйелер тізбегі. Керуен

  7. Құстар ұшатын әуе кеңістігі – аспан.

1 – тапсырма. Оқушының көзінің қырағылығын, ойының шапшаңдығынын дамытуға арналған тапсырма.

Цифрдың қандай қандай әріппен сызық арқылы байланысқанын көзбен анықтау.

1 – к 2 – ө 3 – р 4 – к 5 – е 6 – м (көркем)

1 – қ 2 – ұ 3 – р 4 – б 5 – ы 6 – м (құрбым)

2 – тапсырма. Оқушының ойын дамытуға арналған тапсырма.

Жұмбақты оқып, шешуін табу. Шешуінің суретін салу.

Ортасында шегесі,

Жіп – жіңішке денесі. Жауабы: қарындаш

3 – тапсырма. Оқушының қиялын, ойлап табу қабілетін дамытуға арналған тапсырма.

Жазулар дұрыс болатындай етіп суреттерді толықтыру.

қызыл

көк

сары

сары

қызыл

4 – тапсырма. Ойлау қабілетін, қиялын, зейінін дамытуға арналған тапсырма.

көк

көк

қызыл

сары











5 – тапсырма. Баланың зейінін дамытуға арналған тапсырма.

Заңдылығын сақтап суретті аяқтау. Төртбұрышты көк, дөңгелектерді сары түске бояу.









III. Сабақты қорыту:

IY. Бағалау: Жұмыстарының сапалылығы мен дұрыстығына қарап, салыстырмалы түрде бағалау.



Автор
Дата добавления 09.01.2016
Раздел Начальные классы
Подраздел Рабочие программы
Просмотров524
Номер материала ДВ-319057
Получить свидетельство о публикации

Выберите специальность, которую Вы хотите получить:

Обучение проходит дистанционно на сайте проекта "Инфоурок".
По итогам обучения слушателям выдаются печатные дипломы установленного образца.

ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГ КУРСОВ
